صفحه اصليفروشگاهفروشندگانبازاريابيدرج بنر ويژهاخبار و مقالات ايستگاه آگهيآگهي دهندگانتالار گفتمانتماس با مادرباره ما

 

این مقال به هیچ عنوان توصیه به ورود و خروج نیست 11686

این مقال به هیچ عنوان توصیه به ورود و خروج نیست بر اساس تجربه شخصی خودم ، هر موقع قراره یه روند صعودی در بازار شکل بگیره ، اولش یه مقدار شل کن سفت کن داره و از گروه هایی شروع میشه که اصلا فکرش رو نمی تونی بکنی ، مثل همین گروه ساختمانی ولی خب وقتی هر گروهی صف شد ، میشه براش کلی نکات مثبت پیدا کرد و هر کسی هم برا خودش تحلیل می زنه که گروه ساختمانی فلان است و بهمان است .
اما باز بر اساس تجربه شخصی ، همین گروه ها ، بعضیهاشون چند برابر میشن ( کسایی که سال 90 قندی ها یادشون هست بهتر می دونن ) و هیچ اتفاق بنیادی هم درشون نمی افته .
بازار وقتی بخواد بره بالا احتیاج به دلیل نداره ولی چون ما بر حسب نیاز احتیاج داریم ذهنمون رو قانع کنیم ، براش دلایل مثبت می تراشیم . این بارم به نظر بازار یه صعود داره . البته این نظر شخصی منه ، ملاکی برا خریدتون نباشه و هیچ کس هم نمیتونه دلیل واقعیش رو بگه ، نه در شروع و نه در پایان روند .
( این مقال به هیچ عنوان توصیه به ورود و خروج نیست . داداش هر کاری بکنی سود و زیانش مال خودته ، فردا نخری سودش مال تو باشه ، ضرر کردی ناسزاش مال ما ، گفته باشم )

تاریخ ثبت مقاله: 1397/3/4    تاریخ به روزرسانی مقاله: 1397/3/4
منبع: کانال تلگرام سالار
بازديد: 61
امتیاز: 0
نام کاربری نویسنده: chaampol

 

اشتراک گذاری این مطلب در لینکدین   اشتراک گذاری این مطلب در فیس بوک   اشتراک گذاری این مطلب در تویتر   اشتراک گذاری این مطلب در کلوب   اشتراک گذاری این مطلب در گوگل بوک مارک   اشتراک گذاری این مطلب در یاهو   اشتراک گذاری این مطلب در گوگل پلاس وان   ارسال این مطلب به ایمیل دوستان


لطفا به متن فوق امتیاز دهید:


شما می توانید درباره مقاله فوق نظر دهید:


کلمات کلیدی: این مقال به هیچ عنوان توصیه به ورود و خروج نیست ، تجربه شخصی ، روند صعودی ، تحلیل ، دلایل مثبت ، خرید ، توصیه به ورود و خروج

 

آموزش کاربردي خريد و فروش هوشمندانه در بورس ...

درج بنر تبليغاتي ...