فارس ادز

داستان دنباله دار شش یخدانها - مریم برزویی

 یه داستان صوتی خاص 

(با خوانش خود نویسنده)

از اون داستانها که کلی ذهن تون رو درگیر میکنه
و روزها بهش فکر خواهید کرد

اگر علاقه مند به دریافت رایگان بخشی از داستان هستید از طریق فرم تماس با ما اطلاع رسانی نمایید. 

داستان دنباله دار شش یخدانها - مریم برزویی

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

دورهمی فعالین بورس

دورهمی فعالین بورس

ویرایش: 1397/1/25
نویسنده: chaampol
دوشنبه نمایشگاه هست، فرصتی برا دورهمی فعالین بورس، قطعا چهره ها همون چهره های آشنا و مطالب و بحث ها هم همون بحثهای قبلی است.

قشنگی این نمایشگاه بیشتر دیدن همدیگر و دورهم بودنه اگه خدا بخواد این دو سه روز رو خدمت دوستان هستم به لطف کارگزاری اقتصاد بیدار.

راستش قبل عید برا نمایشگاه یه فکر و خیالاتی داشتم و با چند تا از دوستان هم هماهنگی های اولیه کرده بودم ولی خدا بگم چیکار کنه این ترامپ و ارز و دلار و سکه رو که بازار رو ریختن به هم و دل و دماغی نموند برا کسی.

میخواستم به کارگزاری ها و شرکتهای بورسی یه فراخوان بدیم که بخشی از هزینه هدایای عید و غرفه داری در نمایشگاه رو اختصاص بدن به ساختن یه محله یا بیمارستان و یا مدرسه در سرپل یا کرمان.

گفتم هر کدوم از کارگزاری ها یا شرکت ها یه مبلغی رو تعهد کنن ببینیم چقدر میشه بعد با اون بودجه بیاییم با مشارکت همین شرکت های ساختمانی بورسی یه یادگادی بسازیم با نام بورس.

هم اسم بورس میومد وسط و بعضی ها یادشون می اومد که ما هم هستیم و هم زیاد فشاری به بودجه شرکت ها نمی اومد و از محل هزینه های عید و نمایشگاه تامین می شد در کنارش اشخاص حقیقی هم اگه دوست داشتن مشارکت می کردن و در نهایت همه چی به یه اسم واحد |بورس| منعکس می شد و یه کار خیر بود و باعث همدلی میشد.

ولی حیف که بازار و شرایط رفت سمتی که دل و دماغی نموند برا کسی.

دمتان گرم تو این مدت خیلی از شرکت های حقوقی و خیلی از دوستان حقیقی اومدن وسط و برا افراد شناسایی شده کانکس مسکونی ساختن، کانکس بهداشتی ساختن، لباس دادن، روسری دادن، آجیل دادن، لوازم تحریر دادن، کُرسی ساختن، وسایل گرمایشی دادن، حقوق ماهیانه مقرر کردن و کمک نقدی دادن برا تعمیر منزل و خرید مایحتاج.

هر چند در کلیت موضوع واقعا ضعف مدیریت و ناکارآمدی تخصیص منابع وجود داشت و داره، ولی نمی شه از همت مردم بی تفاوت گذشت. سنگ تمام گذاشتن و البته هنوز اونجا کلی نیاز است، خیلی ها کل زندگی شون تخریب شده از لوازم اساسی خانه نیاز دارند تا مصالح و ... برای تعمیر خانه.

اگر وسعش را داشتید فراموششان نکنید و هدفمند کمک کنید.

در پایان برای چندمین بار میگم درود به شرف خانم کلباسی که بی ریا هنوز هم داره اونجا مشکلات رو رفع میکنه و امروز 153 روز هست که اونجاست و خانه نرفته


منبع: کانال تلگرام دکتر مرتضی عباد - گنگ خواب دیده
امتیاز دهی به مقالهنظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره دورهمی فعالین بورس نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: دورهمی فعالین بورس ، نمایشگاه ، ترامپ ، ارز ، دلار ، سکه ، کارگزاری ، شرکتهای بورسی ، بورس ، کلباسی ، سرپل ، کرمان ، کانکس ، شرکت های حقوقی