فارس ادز

داستان دنباله دار شش یخدانها - مریم برزویی

 یه داستان صوتی خاص 

(با خوانش خود نویسنده)

از اون داستانها که کلی ذهن تون رو درگیر میکنه
و روزها بهش فکر خواهید کرد

اگر علاقه مند به دریافت رایگان بخشی از داستان هستید از طریق فرم تماس با ما اطلاع رسانی نمایید. 

داستان دنباله دار شش یخدانها - مریم برزویی

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

آموزش کسب درآمد اصولی از اینترنت - بخش چهارم - fars-ads.com

آموزش کسب درآمد اصولی از اینترنت - بخش چهارم - fars-ads.com

ویرایش: 1397/4/22
نویسنده: chaampol

نکته 1 : فقط محصولاتی که وضعیت آنها در جدول لینکهای بازاریابی فعال است را برای بازاریابی انتخاب کنید . شما می توانید چندین لینک فعال را برای بازاریابی و تبلیغات انتخاب کنید . اینکه شما برای چه محصولاتی بازاریابی کنید به عهده خود شماست و قدرت انتخاب دارید . باید بررسی کنید برای چه محصولاتی بهتر می توانید بازاریابی کنید .
نکته 2 : محصول غیر فعال به محصولی گفته می شود که موقتا غیر فعال شده است و ممکن است مجددا آن محصول فعال شود . محصولی به وضعیت رد شده تبدیل می شود که کلا خود محصول و یا مشخصات ثبت شده آن محصول مشکل داشته باشد . بنابراین لطفا محصولات غیر فعال و یا رد شده را تا زمانی که از فعال شدن آنها اطمینان حاصل نکرده اید برای بازاریابی انتخاب نکنید .
نکته 3 : محصول در حال بررسی به محصولی گفته می شود که به علت اینکه فروشنده آن محصول،چند لحظه قبل محصول را ثبت یا ویرایش کرده است، آن محصول در حال بررسی شده است و ممکن است پس از تایید مدیر فارس-ادز، آن محصول فعال شود . بنابراین لطفا محصولات در حال بررسی را تا زمانی که از فعال شدن آنها اطمینان حاصل نکرده اید برای بازاریابی انتخاب نکنید .
نکته 4 : لطفا برای آزمایش این سیستم هرگز اقدام به سفارش محصول ننمایید، بلکه شرایطی فراهم کنید تا مشتریان از طریق لینکھای بازاریابی شما اقدام به سفارش محصول نمایند .
نکته 5 : توصیه می شود حداقل هر هفته یکبار لینکهایی را که برای بازاریابی انتخاب کرده اید از جدول موجود در این صفحه چک کنید تا از فعال بودن یا غیر فعال بودن آنها مطلع شوید . همچنین لینکھای انتخابی خود را کلیک کنید تا از تغییرات احتمالی مشخصات محصول مربوطه آگاھی یابید و در تبلیغات خود، آن تغییرات را اعمال کنید .
نکته 6 : برای موفقیت در بازاریابی سعی کنید چند لینک را که مطمئنید قادرید برای آنها مشتری جذب کنید از بین لینکھای بازاریابی انتخاب کنید و تبلیغ کنید . فقط وقتی مشتری از طریق آن لینکها محصولی را سفارش داده و خرید کند، پورسانت آن محصول به شما می رسد . پس سفارش تنها کافی نیست بلکه لازم است مشتری محصول را خریداری کند.کدهای جادویی
با استفاده از کدهای جادویی ، وبلاگتان را تبدیل به فروشگاه اینترنتی کنید . برای اینکار به صورت زیر عمل کنید :
1 - ابتدا وارد بخش لینکهای بازاریابی شوید و روی لینک هر محصولی که می خواهید در وبلاگ بگذارید کلیک کنید
2 – سپس توضیحات آن محصول را کپی کنید و در برنامه note pad ویندوز paste کنید تا قالب نوشته از بین برود و بتوانید به راحتی تغییرات لازم را در آن انجام دهید .
3 - آنگاه ارسال پست یا همان ارسال مطلب وبلاگ را بزنید ، نوشته را از برنامه note pad کپی کنید و paste را بزنید و برای اینکه زیباتر شود ، فونت و پاراگراف بندی آن را درست کنید ، در قسمت ارسال پست کلمات اضافی را حذف کنید و اگر لازم میدانید چیزی بر آنها اضافه کنید .
4 - اسم یا عنوان محصول را هم به جای عنوان پست قرار دهید ( می توانید عنوان را هم تغییر دهید ولی باید با متن و محصول مرتبط باشد ).
5 - یک یا دو عکس محصول را در جای دلخواه قرار دهید . ( طریقه گذاشتن عکس به این صورت است که اول لینک عکسی که می خواهید در مطلب قرار دهید را باید داشته باشید ، سپس از قسمت ویرایشگر مطلب ، درج تصویر را انتخاب کنید . لینک عکس را در پنجره باز شده کپی کنید و دکمه ثبت را کلیک کنید تا عکس نمایش داده شود.
6 - سپس طبق راهنماییهایی که در زیر صورت گرفته است از طریق بخش کدهای جادویی ، فرم سفارش محصول را هم بسازید و در پایین مطلب قرار دهید .
7 - اگر سیستم وبلاگ دهی دارای کلمات کلیدی است ، حتما کلمات مناسب را قرار دهید . تنظیمات لازم را انجام داده و ارسال پست یا همان ارسال مطلب را بزنید .
8 - در سایت فارس-ادز به دلیل اینکه ترافیک سایت بالا نرود ، در کدهای جادویی تصاویر محصولات قابل نمایش نیستند . ولی برای کسانی که سایت راه اندازی کرده اند این امکان در پنل مدیریت سایت آنها وجود دارد که بتوانند کدهای جادویی با تصویر بسازند . این هم از یکی از مزیتهای راه اندازی سایت است.گذاشتن کدهای جادویی در قالب وبلاگ :
این کار بسیار ساده است و کافی است کد جادویی را با اندازه مورد نظر بسازید که این اندازه بستگی به قالب وبلاگ شما دارد سپس وارد قسمت ویرایش قالب شوید مکان مورد نظر را پیدا کنید و کد را درقالب بگذارید .
به طور مثال برای گذاشتن کد جادویی در بالای قالبهایی که تمام صفحه و پهن نیستند ابتدا وارد بخش کدهای جادویی شوید آنگاه برای | اندازه عرضی جدول | عدد ٦5٣ یا ٢٣٣ پیکسل را انتخاب کنید . برای رنگ زمینه جدول از رنگهایی مثل سبز و زرد و قرمز و همچنین رنگهای خیلی تیره استفاده نکنید چون چشم را خسته می کند و همچنین تعداد محصولات و ستون را زیاد انتخاب نکنید تا فضای زیادی در بالای وبلاگ شما اشغال نکند و شکل ظاهری زیبایی داشته باشد.
اگر قصد گذاشتن توضیحات محصول را دارید ، به اندازه ای توضیحات محصول را تعیین بکنید تا حداقل
سه کلمه در یک سطر باشد و متن شما حالت عمودی پیدا نکند . شما می توانید با کمی حوصله و بکار بردن سلیقه کدهای جادویی زیبایی درست کنید
پس از اینکه تظیمات را انجام دادید دکمه تولید و مشاهده کد جادویی را کلیک کنید ، کد جادویی را کپی کنید سپس وارد بخش ویرایش قالب وبلاگ خود شوید و در اول قالب ، کد را قرار دهید آنگاه دکمه ثبت یا بازسازی وبلاگ را بزنید تا تغییرات اعمال شود .
برای وبلاگهای تمام صفحه و پهن به خاطر اینکه در کدهای جادویی اندازه عرضی بیش از ٢٣٣ پیکسل تعریف نشده است شما میتوانید مانند مثال زیر درکد جادویی تولید شده عدد )قرمز رنگ( ٢٣٣ که اندازه عرضی جدول است را پیدا کنید و به دلخواه تغییر دهید . پیشنهاد میکنم این عدد را ٩٢٣ یا ١٣٣٣ بکنید :

برای گذاشتن کد جادویی در کنار قالب وبلاگ باید دقت بیشتری بکنید تا قالب شما به هم ریخته
نشود .
برای اینکار باید عرض کدهای جادویی را با توجه به قالب وبلاگتان انتخاب کنید من پیشنهاد میکنم عرض را انتخاب کنید و بقیه موارد را به دلخواه و سلیقه خودتان « یک ١ » ٢٣٣ یا ١5٣ پیکسل بگیرید تعداد ستون را تغییر دهید . سپس دکمه تولید و مشاهده کدجادویی را بزنید تا کد به شما نشان داده شودمنبع: سایت فارس ادز
امتیاز دهی به مقالهآموزش کسب درآمد اصولی از اینترنت - بخش چهارم - fars-ads.com
آموزش کسب درآمد اصولی از اینترنت - بخش چهارم - fars-ads.com
نظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره آموزش کسب درآمد اصولی از اینترنت - بخش چهارم - fars-ads.com نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: آموزش کسب درآمد اصولی از اینترنت ، کسب و کار اینترنتی ، آموزش کسب درآمد از اینترنت ، بازاریابی اینترنتی ، همکاری در فروش ، جذب فروشنده ، جذب آگهی دهنده