فارس ادز

داستان دنباله دار شش یخدانها - مریم برزویی

 یه داستان صوتی خاص 

(با خوانش خود نویسنده)

از اون داستانها که کلی ذهن تون رو درگیر میکنه
و روزها بهش فکر خواهید کرد

اگر علاقه مند به دریافت رایگان بخشی از داستان هستید از طریق فرم تماس با ما اطلاع رسانی نمایید. 

داستان دنباله دار شش یخدانها - مریم برزویی

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

آموزش کسب درآمد اصولی از اینترنت - بخش هشتم- fars-ads.com

آموزش کسب درآمد اصولی از اینترنت - بخش هشتم- fars-ads.com

ویرایش: 1397/4/22
نویسنده: chaampol
چرا باید یک استراتژی ایمیلی تدوین کنیم؟

این سوال دقیقا مانند آن است که بپرسیم چرا وقتی که رانندگی می کنیم به نقشه نیاز داریم ؟

دلیل آن است که گم نشویم. رانندگی در جهت درست باعث صرفه جویی در زمان، پول و بنزین شده و فشار و استرس سفر را کاهش خواهد داد. به همین ترتیب استراتژی شما، نقشه راهتان در بازاریابی ایمیلی است. استراتژی شما را در جهت درست قرار داده و کوتاه ترین مسیر را برای رسیدن به اهداف کاری مشخص می کند.
بسیاری از برنامه های بازاریابی با ایمیل بدون هیچ استراتژی مشخصی انجام می شوند، ولی با داشتن استراتژی مشخص می توان در زمانی بسیار کوتاه تر به نتایج دلخواه دست یافت. در حقیقت پروژه بازاریابی با ایمیل را میتوان در سه سطح ابتدایی، متوسط و پیشرفته اجرا کرد. در سطح ابتدایی شما نیازمند دانستن یک سری اصول مهم در این زمینه هستید. تاکنون در درسهای پیشین با این اصول مهم آشنا شده اید. در این مرحله فقط به ابزارها و تکنیکها مسلح میشوید. گام بعدی داشتن یک برنامه جامع است. البته تا همینجا نیز میتوانید سود فراوانی از عملیات
بازاریابی ایمیلی خود ببرید اما با استفاده از برنامه ای کامل و حساب شده، فرآیند بازاریابی شما میتواند - به اصطلاح - یک سرو گردن بالاتر از قبل باشد. در سطح پیشرفته شما یک گام دیگر به پیش می روید و این بار علاوه بر داشتن برنامه استراتژیک، با استفاده از ابزارهای گوناگون به ارزیابی و برنامه ریزی مجدد عملکرد خود می پردازید و از آخرین تکنیکها و راهکارها برای تقویت برنامه بازاریابی خود استفاده میکنید.
کارشناسان بازاریابی ایمیلی توصیه میکنند هنگام تهیه محتوای ایمیل خود از روش هرم معکوس در چیدمان اهمیت مطالب استفاده کنید. هرم معکوس همان روشی است که در رسانه های خبری نیز برای تنظیم محتوای خبر استفاده میشود. در این روش به عنوان مثال اگر کل مطلب شامل چهار پاراگراف باشد، این چهار پاراگراف را به ترتیب اهمیت آن مرتب میکنند. ابتدا مهمترین پاراگراف و سپس پاراگرافی که از درجه بعدی اهمیت برخوردار است قرار می گیرد و به همین ترتیب تا آخر.
بهتر است همیشه در اولین پاراگراف از جملاتی استفاده کنید که خواننده را برای دنبال کردن پاراگرافهای بعدی به شوق آورد.

در ایمیلهای تبلیغاتی مانند بروشورها و کارت پستال ها دست کم دو یا سه بار در لابلای متن، مخاطب را به اقدام دعوت کنید. دعوت ها را در جاهایی قرار دهید که فکر میکنید خواننده قبل از رسیدن به آن، به اندازه کافی برای اقدام مورد نظر شما متقاعد شده است. نمونه های معروف دعوت به اقدام عبارتند از: اینجا را کلیک کنید – همین حالا خرید کنید – همین حالا با ما تماس بگیرید
– برای کسب اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید.
توجه کنید که اگرچه بازاریابی شما به صورت ایمیلی و اینترنتی است ولی ممکن است در بعضی موارد تشویق مشتری به تماس تلفنی برایتان سودآورتر از ترغیب او به کلیک کردن روی یک لینک یا خرید آنلاین باشد.

از لینک ها به صورت هوشمندانه استفاده کنید. برای این منظور اولا در استفاده از لینک زیاده روی نکنید. ثانیا لینکهایی در ایمیل تان قرار دهید که مخاطب را مستقیما به اصل مطلب اشاره شده هدایت میکند. به عنوان مثال اگر درباره محصول خاصی صحبت میکنید، یک صفحه خاص روی سایتتان به آن اختصاص دهید و به همان صفحه لینک بدهید نه به صفحه نخست سایتتان.
در غیر اینصورت ممکن است مخاطب برای پیدا کردن اطلاعات مربوط به آن محصول در سایتتان سرگردان شود و حوصله اش سر برود.
کل محتوای هر ایمیل نباید بیشتر از سه صفحه شود. اصولا هرچه ایمیل کوتاه تر باشد احتمال اینکه کل محتوای آن خوانده شود بیشتر است.

بازاریابی اینترنتی چیست؟
بازاریابی اینترنتی که به آن بازاریابی الکترونیکی، بازاریابی تحت وب یا بازاریابی آنلاین گفته میشود، به کسب در آمد، فروش محصولات و ارائه خدمات از طریق اینترنت اطلاق می شود. بازاریابی اینترنتیحوزه وسیعی می باشد چراکه نه تنها شامل بازاریابی از طریق اینترنت می شود، بلکه شامل کلیه فعالیتها و بازاریابیها از طریق ایمیل و دیگر وسایل از راه دور است


پیدایش اینترنت، این امکان را تقریباً برای همگان بوجود آورده است که هرکسی کالاها، محصولات یا خدمات خود را تنها با فشار چند کلیک از سوی خریداران بفروش برساند. بازاریابی اینترنتی، ذاتا ادامه یی از بازاریابی سنتی در سالهای گذشته است. فروش از طریق اینترنت، برای کلیه کسب و کارهای کوچک و بزرگ میتواند سودمند باشد. تنها میبایست نکاتی را رعایت کرد که هسته اصلی بازاریابی اینترنتی را تشکیل میدهند .
بررسی بازار هدف شما اصلی ترین و مهمترین بخش از بازاریابی اینترنتی است . دلیل این موضوع آنستکه مهم نیست چه میزان فردی در فروش تبحر دارد . چیزی که اهمیت دارد آنست که بدانیم چه چیزهایی مورد علاقه مردم نیست. هرکسی که علاقه به کسب و کار از طریق اینترنت دارد اولین چیزی که نیاز دارد تحقیق کردن است. با تحقیق در مورد آنکه چه چیزهایی را دیگران میفروشند تا افرادی را
که به دنبال آن کالاها هستند بیابند، بررسی بازار هدف نام دارد.
بی شک شاه کلید موفقیت در بازاریابی، تحقیق و هدفمند بودن است و بدون آن، هر تلاشی در عرصه بازاریابی، محکوم به شکست خواهد بود .
باید بدانیم که صرفاً ارزان بودن کالایی، تنها شاخص موردپسند مشتری نیست چرا که گروه قلیلی از مردم ، دوست دارند احساس کنند که میتوانند بهترینها را بخورند و بپوشند و اگر با آنها طوری رفتار شود که استطاعت چیزی را ندارند، دل آزرده میشوند. مردم عمدتا بیشتر چیزها را با قیمت و ارزش مادی تخمین میزنند، حتما ضرب المثل معروف مردم عقلشان به چشمشان است را شنیده اید.
این ضرب المثل حتی در میان سایر جوامع نیز مصداق دارد. برای نمونه فروشگاه بزرگی در حومه لس آنجلس در شب عید کریسمس، کلاهی را به مبلغ 1111 دلار به معرض نمایش گذاشته بود، جمعیت خانمهایی که برای دیدن آن کلاه آمده بودند آنقدر زیاد بود که همه آنها در فروشگاه نمی گنجیدند و عده ای در بیرون فروشگاه منتظر ورود بودند. بازاریاب موفق نیز باید این عامل را در روانشناسی فروش به کار بگیرد.

مدل بازاریابی در وب
شناخت مخاطب
1 . بزر گترین رویا
2 . ترس
3 . نیاز
4 . جستجوهای گوگل
5 . الگوی این افراد
6 . موارد متنفر
7 . برای چه چیزی پول می پردازند؟


منبع: سایت فارس ادز
امتیاز دهی به مقالهآموزش کسب درآمد اصولی از اینترنت - بخش هشتم- fars-ads.com
آموزش کسب درآمد اصولی از اینترنت - بخش هشتم- fars-ads.com
نظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره آموزش کسب درآمد اصولی از اینترنت - بخش هشتم- fars-ads.com نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: چرا باید یک استراتژی ایمیلی تدوین کنیم؟ ، کسب و کار اینترنتی ، آموزش کسب درآمد از اینترنت ، بازاریابی اینترنتی چیست؟ ، همکاری در فروش ، مدل بازاریابی در وب ، ایمیلهای تبلیغاتی