فارس ادز

داستان دنباله دار شش یخدانها - مریم برزویی

 یه داستان صوتی خاص 

(با خوانش خود نویسنده)

از اون داستانها که کلی ذهن تون رو درگیر میکنه
و روزها بهش فکر خواهید کرد

اگر علاقه مند به دریافت رایگان بخشی از داستان هستید از طریق فرم تماس با ما اطلاع رسانی نمایید. 

داستان دنباله دار شش یخدانها - مریم برزویی

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

بورس، قمار یا مهارت

بورس، قمار یا مهارت

ویرایش: 1397/9/15
نویسنده: masbi
در میان افراد هنگامیکه از بورس صحبت می شود اولین واکنشی که اکثریت نسبت به آن نشان می دهند اینستکه بورس قمار است . وقتی بیشتر صحبت می شود مشخص می گردد که به دلیل عدم آشنایی با موضوع و ضررهایی که آن فرد یا آشنایان شان در بورس کرده اند به این نتیجه رسیده اند که بورس قمار است . وقتی که زمان ورود آنها به بورس و یا خرید آن سهمی که در آن ضرر کرده اند پرسیده می شود متوجه می شویم، در زمانی که بورس و یا سهم خاصی بسیار رشد داشته است نسبت به خرید سهم اقدام نموده و پس از آن سهم دچار عرضه و اصلاح قیمت گشته است و در نتیجه فرد دچار ضرر و زیان سنگین شده و برای همیشه از بورس و سهامداری زده شده و هر آنچه از مزایای سرمایه گذاری در بورس برایش صحبت می شود به هیچ عنوان پذیرا نخواهد بود . مطلب دیگری که وجود دارد اینستکه با عنایت به اینکه بورس و خرید و فروش آن یک تخصص است و اکثر افراد نسبت به آن تسلط ندارند لذا از ورود به این عرصه خودداری می ورزند .کتابهایی که تا کنون مطالعه کرده ام و یا مطالبی که در اینترنت موجود است ساده و روان نیستند و برای افرادی که هیچ اطلاعی ندارند کسل کننده بوده و ضمنا منسجم نیستند لذا بر آن شدم که از ابتدا تا انتها با زبان ساده و کاربردی نسبت به ارائه مطالب به صورت منسجم و به امید خدا با ارائه نظرات شما خواننده محترم نسبت به اصلاح و بروزرسانی پیوسته اقدام تا همه ی عزیزان به سود عالی برسند.
آنچه که در ابتدا لازم است به آن اشاره شود اینستکه این مطالب مناسب چه افرادی هست و چه افرادی می توانند در این کار موفق شوند؟
افرادی که آشنایی با کامپیوتر و در استفاده از نرم افزارها ، توانایی فراگیری نرم افزارهای جدید دارند می توانند به تنهایی پس از مطالعه مطالب و کسب تجربه لازم نسبت به بررسی و تحلیل جهت انتخاب سهم مناسب اقدام کنند و سایر افراد می توانند حداقل نسبت به واگذاری کار به افراد شایسته با امکان نظارت و در حقیقت با چشم باز اقدام نمایند.


منبع:

https://www.instagram.com/p/BnJBn0-FPMb/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=39i6deaoclos

امتیاز دهی به مقالهنظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره بورس، قمار یا مهارت نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: بورس ، چه سهمی بخریم ، قمار ، آموزش بورس از صفر ، مهارت ، چه سهمی خوبه