فارس ادز

داستان دنباله دار شش یخدانها - مریم برزویی

 یه داستان صوتی خاص 

(با خوانش خود نویسنده)

از اون داستانها که کلی ذهن تون رو درگیر میکنه
و روزها بهش فکر خواهید کرد

اگر علاقه مند به دریافت رایگان بخشی از داستان هستید از طریق فرم تماس با ما اطلاع رسانی نمایید. 

داستان دنباله دار شش یخدانها - مریم برزویی

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

بررسی نماد خاذین

بررسی نماد خاذین

ویرایش: 1397/11/5
نویسنده: masbi
بررسی نمودارهای مختلف سهم خاذین نشان دهنده این است که سهم پنج موجی صعودی خود را کامل انجام داده است و فعلا در حال اصلاح است .
در تصویر اول، حرکت سهم در بازه ی روزانه در نرم افزار ادونس گت به تصویر کشیده شده است.
سهم درحال اصلاح است و اصلاح بصورت روند دار می باشد . اگر سهم نتواند خود را در بالای محدوده ی 260 تومان حفظ نماید ، اصلاح بیشتری انجام خواهد شد.


نمودار ادونس گت سهم خاذین
نمودار ادونس گت سهم خاذین

در تصویر دوم ، حرکت سهم در نمودار لگاریتمی و روزانه نمایش داده شده است . در این تصویر نیز مشخص است که سهم اصلاح شدیدی را انجام داده است و به حمایت رسیده، شکست حمایت اصلاح شدیدتر را بهمراه خواهد داشت.


نمودار لگاریتمی سهم خاذین

نمودار روزانه لگاریتمی سهم خاذین
در نمودار سوم با در نظر گرفتن اندیکاتور سی سی آی و قیمت سهم ، همگرایی در این دو شکل دیده میشود. یعنی با تشکیل کفی پایین تر در قیمت ، در سی سی آی کفی بالاتر درست شده است.این حالت احتمال رشد قیمتی را در روزهای آینده نوید می دهد. ولی با توجه به اصلاح انجام شده ، این رشد قیمتی فقط می تواند جهت خروج از سهم با ضرر کمتر یا محافظت از سود حداقلی بدست آمده باشد.

نمودار همگرایی در سهم خاذین
همگرایی در حرکت سهم خاذین  و اندیکاتور CCI در نمودار روزانه حسابی
در تصویر چهارم، شکست خط روند نزولی اندیکاتور MFI که ورود و قدرت پول را نمایش می دهد ، مشاهده می شود. در پایین تصویر کندلهای قیمتی ، خطوط عمودی خاکستری رنگ ، نمایش دهنده ی حجم معاملات هستند. مقایسه اندازه ی خط ها در روزهای مختلف خود نمایش دهنده ی احتمال صعود در روزهای آینده است ولی باز تاکید میشود بصورت موقت.

نمودار ام اف آی و حجم معاملات در سهم خاذین


نتیجه گیری: اگر سهم را در سبد خود دارید، فروش قبل از مقاومت بعدی که در محدوده ی 307 تومان است می تواند شما را برای خرید سهم دیگر و کسب سود از بازار مهیا کند.
اگر سهم را در سبد ندارید، با توجه به رشد زیاد سهم از کف ، ریسک بالا رفته و ورود به سهم دیگر مساعدتر است.
رفع مسئولیت: بررسی انجام شده ، نظر شخصی می باشد و امکان خطا در آن وجود دارد. لذا نمی بایست ملاک تصمیم گیری شما قرار بگیرد. هر فرد در بازارهای مالی دید و استراتژی خود را دارد و مسئولیت خرید و فروش سهم با خود شخص است.
منبع:

https://www.instagram.com/Boorsahang

امتیاز دهی به مقالهنظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره بررسی نماد خاذین نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: بورس ، چه سهمی بخریم ، قمار ، آموزش بورس از صفر ، مهارت ، چه سهمی خوبه ، خاذین ، تحلیل تکنیکال خاذین ، کوتاه مدت ، بلند مدت