فارس ادز

داستان دنباله دار شش یخدانها - مریم برزویی

 یه داستان صوتی خاص 

(با خوانش خود نویسنده)

از اون داستانها که کلی ذهن تون رو درگیر میکنه
و روزها بهش فکر خواهید کرد

اگر علاقه مند به دریافت رایگان بخشی از داستان هستید از طریق فرم تماس با ما اطلاع رسانی نمایید. 

داستان دنباله دار شش یخدانها - مریم برزویی

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ادغام شبكه هاي ماهواره ايي

ادغام شبكه هاي ماهواره ايي

ویرایش: 1391/7/16
نویسنده: amirmarket
سال 73 تنها 3 شبکه فارسي زبان که متعلق به منافقين و سلطنت‏ طلب‏ها بود عليه انقلاب اسلامي فعال بود،اما در سال 91، 125 شبکه فارسي زبان به هويت و فرهنگ انقلاب اسلامي تهاجم مي‎کنند که 13 شبکه آن در قالب نمايش فيلم و سريال مستهجن، جوانان و خانواده‏ها را به صورت مستقيم هدف گرفته ‏اند.

پس از آغاز به کار شبکه فارسي وان و اقبال عمومي مخاطبان داخلي نسبت به آن، به سرعت شبکه‌هاي ديگر هم با همين سبک و سياق به اين شبکه پيوستند. پي‌ام سي فاميلي، من و تو وجم کلاسيک و اخيرا شبکه زمزمه از اين دست شبکه‌ها هستند.
ويژگي منحصر به فرد اين شبکه‌ها که مي‌توان آن را دليل اصلي اقبال به آن‌ها دانست اين است که هميشه با دست پر در برابر مخاطبانشان حاضر مي‌شوند، در هر زمان از روز برنامه دارند، تبليغات کمي پخش مي‌کنند و با کيفيت تصويري قابل ملاحظه‌اي برنامه‌هايشان را عرضه مي‌کنند.
اما اگر اين شبکه‌ها اينگونه در ورود بي‌رويه تبليغات به کنداکتور پخش برنامه‌هايشان، امساک مي‌کنند، پس منبع درآمد آن‌ها چيست؟ اين شبکه‌ها چگونه از پس حق پخش تلويزيوني سريال‌هايي که پخش مي‌کنند، بر مي‌آيند؟ چگونه حقوق کارمندان و دوبلور‌هايشان را مي‌پردازند؟ پول اجاره ساليانه ماهواره‌هايي که آن‌ها را پوشش مي‌دهند از کجا مي‌آيد؟ اساسا موسسان اين شبکه‌ها و مديرانش با چه توجيه مالي اين شبکه‌ها را راه انداخته‌اند و ادامه کارش را تضمين مي‌کنند؟
با نگاهي گذرا به توليدات اين شبکه‌ها از يک سو و جبهه گشوده فشار و تحريم و جنگ رواني عليه ايران به راحتي مي‌توان اهداف پنهان اين شبکه‌ها را حدس زد. اين شبکه‌ها بر اساس مفهوم جديد و کم سن و سال پروژه فروپاشي فرهنگي شکل گرفته‌اند. براي اطمينان از اينکه اين نتيجه گيري پاره‌اي گسترده از حقيقت را بر دوش مي‌کشد، تنها کافي است به محتواي برنامه‌هايي که توسط اين شبکه‌ها پخش مي‌شوند نگاهي بي‌طرفانه داشته باشيم.

اخيرا تلويزيون هاي PMC Family و PMC Music در هم ادغام شدند ... اين اتفاق به دليل مشکلات مالي و کمبود آگهي براي اين شبکه اعلام شده است. شايد فکر کنيد براي شخص متمولي مثل آقاي فلاني مدير شبکه چرا بايد همچنين موردي پيش آيد و آيا همانطور که اعلام شده تحريم ها و مشکلات اقتصادي ايران در اين مورد موثر بوده است؟جواب اين موارد "خير " است! با شناختي که من مخاطب از مديران شبکه پي ام سي دارم اين مرد از آنگونه انسانهاست که به دنبال کار نيمه کاره و اصطلاحا از سر بازکن نبوده و حتي همانگونه که از سبک شبکه و آگهي هاي آن ديده ايد به دنبال گن لاغري و ظرف بلور نبوده و نيست. بودن آگهي درست ،بهتر از تن دادن به هر کار و شيوه اداره شبکه است!

راستي آيا تبليغاتي که گفتم به علاوه کالج بين المللي و مهاجرت شما را به ياد چه شبکه اي يا بهتر بگويم شبکه هايي انداخت؟بله مجموعه شبکه هاي GEM که اين روزها سر و صداي فراواني با شبکه هاي HD و SD خود به راه انداخته و حتي اخيرا مطلبي "مستر ديش" را نيز به خود اختصاص داده است.قدرت به يکباره اين مجموعه رسانه اي به آنجا رسيد که حتي کمپاني تازه اي به نام GEM Cast راه اندازي کرده و حتي اجازه پخش يا عدم آن را نيز صادر مي کند.واقعا دليل اين قدرت يکباره چيست و از کجا آب ميخورد؟

هم اکنون مافياي رسانه اي را در دست افرادي گرفته شده که به هيچ شبکه اجازه حضور در ماهواره گمنام يا ست1A رانداده و حتي با سابقه اي کم با گرفتن ايده هاي بزرگ گروه PMC و سرمايه اي "رانت وار"! اين شبکه را تا مرز سقوط کشانده است.


منبع:

http://www.shia-news.com/fa/pages/?cid=15975

امتیاز دهی به مقالهنظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره ادغام شبكه هاي ماهواره ايي نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: شبکه فارسي وان ، فارسي 1 ، زمزمه ، من وتو 1 ، من و تو 2 ، pmc ؛ كانال هاي ماهواره ايي ، فيلم و سريال مستهجن