فارس ادز

داستان دنباله دار شش یخدانها - مریم برزویی

 یه داستان صوتی خاص 

(با خوانش خود نویسنده)

از اون داستانها که کلی ذهن تون رو درگیر میکنه
و روزها بهش فکر خواهید کرد

اگر علاقه مند به دریافت رایگان بخشی از داستان هستید از طریق فرم تماس با ما اطلاع رسانی نمایید. 

داستان دنباله دار شش یخدانها - مریم برزویی

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

بازاريابي اينترنتي و مهم‌ترين ابزار بازاريابي

بازاريابي اينترنتي و مهم‌ترين ابزار بازاريابي

ویرایش: 1391/7/17
نویسنده: mehdijafari
امروزه استفاده از Email ،عمومي‌ترين فعاليت در اينترنت است و تعداد افرادي که به سرويس Email دسترسي دارند بيشتر از کساني است که به سرويس وب دسترسي دارند.
فوايد استفاده از Email
علاوه‌بر ايجاد ارتباط با مشتري، بازاريابي با Email اين امکان را به مامي‌دهد تا بتوانيم مؤثرتر رقابت کنيم. از آنجاکه همه ما همواره دچار کمبود وقت هستيم، فقط آنقدر ظرفيت داريم که وقت خود را براي بهبود وب‌سايت در جهت فراهم آوردن ارزش افزوده صرف کنيم.بنابراين، اگر يک مشتري ارزش زيادي براي Emailهاي مربوط به بازاريابي ما قائل باشد، با هدايت او به سوي وب سايت مي‌توان کاري کرد که به جاي ارتباط با رقبا، بيشتر وقت خود را با ما، سايت ومحصولاتمان صرف کند و به اين ترتيب بتوانيم در ميدان رقابت، توفيق بيشتري داشته باشيم.

چگونه يک Email هدايت شده بنويسيم؟
اگر دوست نداريم که Emailهاي ماپيش از خوانده شدن پاک شوند، بايد نکاتي را در نوشتن عنوان‌نامه و متن آن رعايت کنيم. هر يک از اين‌دو، سبک ويژه‌اي را براي نوشتن مي‌طلبد.متن‌نامه خوانده نخواهد شد، اگر عنوان‌نامه انگيزه دريافت کننده را براي باز کردن آن فعال نکند.
مواردزير در عنوان نامه بايد رعايت شوند:
(1 عنوان بايد براي خواننده جذابيت داشته باشد
(2 عنوان، حالت فروش مدارانه نداشته باشد
(3مطمئن‌ترين حالت آن است که از عنوان‌هايي در مورد منفعت خواننده استفاده شود
(4تفاوت شما با رقبا وخصوصيات منحصر به فردتان پررنگ شود
(5اگر چيز جديدي راارائه کرده‌ايد، از کلمه «جديد» در عنوان استفاده کنيد
(6از کنايه و سخنان پوچ در عنوان استفاده نکنيد
(7از کلمات برانگيزنده حس استفاده کنيد
متن‌نامه نيز بايدکوتاه باشد و اگر قرار است در مورد چند مطلب صحبت کنيم، هر يکبايد در پاراگراف جداگانه‌اي مطرح شود. براي تهيه متن‌نامه بهتر است مواردزير رعايت شوند:
(1مطابق با هدف ارتباطات بازاريابي خود بنويسيم: اطلاع‌رساني، خبر، تبليغات و تيزر، هريک سبک نوشتاري خود را دارند که بايد رعايت شود
(2براي مخاطب خوداهميت قايل شويم: متن ‌نامه را خطاب به چه کسي مي‌نويسيم؟ اين عنوان کلي است و ياارتباطي با مخاطب دارد؟
(3دقت کنيم که روش خواندن کاربران در رايانه با روش خواندن يک کتاب تفاوت دارد:کاربران معمولاً وقتي به اينترنت متصل هستند، مطالب را مرور مي‌کنند.متن نامه بايد کوتاه در طول و باريک در عرض باشد.
نکته مهمي که بايددر نظر داشت آن است که ارسال بيش از حد Email يا خبرنامه هم باعث عکس‌العمل منفي مشتري شده و ارزش شرکت و Emailهاي آنرا در نزد وي کم مي‌کند و بودجه بازاريابي را بي‌جهت هدر مي‌دهد.
مديريت سرويس Email شخصي‌سازي شده
در اين روش، مطابق با ويژگي‌ها و علايق مشتري،برايش Email فرستاده مي‌شود. در اين روش، شرکت براي مشتري اهميت قايل شده و باعث مي‌شود مشتري احساس قدرداني ونزديکي بيشتري با شرکت داشته باشد اين احساس تأثير بسيار خوبي در ارتباط مشتري با شرکت دارد.

استفاده از فضاي تبليغاتي بر روي سرويس‌هايEmail رايگان
سايت‌هاي بسياري وجود دارند که سرويس Email رايگان به کاربران ارائه مي‌دهند.
ايجادارتباط با مشتريان، هدفي کوتاه‌مدت نيست و سازمان بايد روشي براي استمرارآن بيابد كه آن هم استفاده از فضاي تبليغاتي در خبرنامه‌هاي اينترنتي است که نسبت به روش قبل مؤثرتر است.چراکه هم مخاطبان آن انتخاب شده‌اند و هم بسته به اعتبار ارسال کنندگان خبرنامه، تبليغات موجود در آن نيز ارزش بيشتري پيدا مي‌کنند.هدف اصلي اين خبرنامه، آگاه‌سازي است و فروش در اولويت بعدي قرار دارد.


منبع: سايت جامع خلاقيت، نوآوري و کارآفريني
امتیاز دهی به مقالهنظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره بازاريابي اينترنتي و مهم‌ترين ابزار بازاريابي نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: تجارت ، وب سايت ، تبليغات ، بازاريابي ، بازاريابي ، موفقيت ، تجارت الکترونيک ، تجارت الكترونيك ، کار آفريني ، مشتري ، کسب موفقيت