فارس ادز

داستان دنباله دار شش یخدانها - مریم برزویی

 یه داستان صوتی خاص 

(با خوانش خود نویسنده)

از اون داستانها که کلی ذهن تون رو درگیر میکنه
و روزها بهش فکر خواهید کرد

اگر علاقه مند به دریافت رایگان بخشی از داستان هستید از طریق فرم تماس با ما اطلاع رسانی نمایید. 

داستان دنباله دار شش یخدانها - مریم برزویی

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

دو راه کم هزينه براي افزايش فروش

دو راه کم هزينه براي افزايش فروش

ویرایش: 1391/9/13
نویسنده: fars-ads
تبديل فاکتور به ابزاري براي فروش

بسياري از شرکته روزانه فاکتورهايي را صادر مي کنند که به جاهاي مختلف ارسال مي شود. فاکتورها معمولا بارها دست به دست مي شوند تا به دست پرداخت کننده آن مي رسند. اخيرا تبليغ يکي از شرکت هاي معروفي که دوره هاي مديريتي برگزار مي کند را در وب سايتم گذاشتم. سپس فاکتور را فرستادم، اين فاکتور بايد توسط چندين نفر تاييد که شد که شامل فرد سفارش دهنده آگهي که يکي از مدرسان بود، مسئول امور مالي و سپس فردي که چک ها را صادر مي کرد بودند. اين موضوع فرصت خوبي را فراهم مي کند تا به چندين نفر معرفي شويد. البته شايد اين افراد با کسب و کار شما آشنا باشند ولي به تمامي توانايي ها و امکاناتي که ارائه مي کنيد واقف نباشند.

مثلا ما براي محصولات آموزشي مشتريان زيادي داريم و اخيرا کارگاه هاي آموزشي حضوري برگزار مي کنيم ولي بسياري از مشتريان ما اين موضوع را نمي دانند. پس با فاکتور حتي مي توانيد خدمات و محصولات جديد را معرفي کنيد. حتي مي توانيد تغييرات را در فاکتور منعکس کنيد. مثلا اگر قيمتها تغييري کرده است يا گاهي فروش فوق العاده برگزار مي کنيد اين موارد را در فاکتور منعکس کنيد.

ابتکاري که يکي از شرکتهاي کامپيوتري انجام داد اين بود که با هر فاکتور يکي از اعضاي شرکت را معرفي مي کرد و حتي عکس او را در پايين فاکتور چاپ مي کرد. اين کار در مشتري احساس خوبي را ايجاد مي کند و در مراجعات بعدي مشتري احساس نزديکي بيشتري را مي کند.

حتي مي توانيد کاري کنيد که دريافت فاکتور براي مشتري به تجربه اي لذت بخش تبديل شود. مثلا همراه فاکتور مطالب خواندني و آموزشي کوتاهي را بفرستيد تا مشتري از آنها استفاده کند.

اگر امکانات بيشتري در اختيار داريد از فاکتورهاي رنگي استفاده کنيد تا تاثير بهتري از شما به جاي بگذارد. بسياري از خريداران ما هيچگاه به محل کارمان مراجعه نکرده اند و تنها چيزهايي که از کسب و کارمان مي بينند محصولات و فاکتورهاي آنها است.

سيستم انتظار تلفني را به درآمد تبديل کنيد.
مشتريان از منتظر ماندن متنفرند. اگر از سيستمهاي پاسخگوي تلفني استفاده مي کنيد و مشتريان بايد لحظاتي منتظر بمانند تا بتوانند با شخص موردنظر صحبت کنند، از اين فرصت استفاده کنيد. در لحظات انتظار بجاي پخش موسيقي به معرفي محصولات و خدمات شرکت بپردازيد. اگر کسب و کار خود را به تازگي آغاز کرده ايد با اينکار مي توانيد ذهنيت خوبي را در مشتري ايجاد کنيد و مشتري احساس خواهد کرد که با شرکت بزرگي تماس گرفته است.

در زمانهايي که شرکت تعطيل است بجاي آنکه بگوييد لطفا پيام خود را بگذاريد مي توانيد به معرفي شرکت پرداخته سپس از مشتري بخواهيد پيام بگذارد.

در تهيه پيام مناسب همواره بياد داشته باشيد که مشتريان بسيار پر مشغله هستند. بجاي گفتن مقدمه و يا مطالبي که مشتري از آن آگاه است، مستقيما به خدمات و محصولات بپردازيد. پيام را تا حد ممکن کوتاه و قابل فهم نگه داريد. مشتريان هيچگاه فرصت ندارند تا مثلا 10 دقيقه به توضيحات ضبط شده شما گوش کنند


منبع: ژان بقوسيان- مشاور بازاريابي و فروش- www.modiresabz.com
امتیاز دهی به مقالهنظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره دو راه کم هزينه براي افزايش فروش نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: دو راه ، کم هزينه ، افزايش فروش ، فاکتور ، تلفن ، آواي انتظار