فارس ادز

داستان دنباله دار شش یخدانها - مریم برزویی

 یه داستان صوتی خاص 

(با خوانش خود نویسنده)

از اون داستانها که کلی ذهن تون رو درگیر میکنه
و روزها بهش فکر خواهید کرد

اگر علاقه مند به دریافت رایگان بخشی از داستان هستید از طریق فرم تماس با ما اطلاع رسانی نمایید. 

داستان دنباله دار شش یخدانها - مریم برزویی

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

روشهايي ارزان براي تبليغ کسب و کار شما

روشهايي ارزان براي تبليغ کسب و کار شما

ویرایش: 1391/9/19
نویسنده: fars-ads
1-اگر سايت وب داريد ، تمامي همکاران و آشناياني را که داراي سايت هستند يافته و از آنها بخواهيد آدرس سايت شما را در سايت خودشان قرار دهند ، حتي اگر زميته سايت آنها کاملا متفاوت است.
2-گزارشي کوتاه از شرکت و يا محصول خود تهيه کرده و آنرا به تمامي مجلات و نشريات وابسته به زمينه کاري شما ارسال کنيد. شايد يکي از آنها گزارش شما را چاپ کرد!
3-نشريه اي در زمينه کار خود بنويسيد و هر هفته براي مشتريان و علاقمندان ايميل کنيد. اين نشريه مي تواند حتي يک صفحه باشد. سعي کنيد در آن مطالبي مفيد و آموزنده ارايه دهيد.
4-اگر محل مناسبي در اختيار داريد سمينار رايگان برگزار کنيد و خبر آنرا به نشريات بدهيد. سمينار شما مي تواند در گروه هاي کوچک مثلا 10 نفره باشد.
5-تبليغات با پست را فراموش نکنيد. مي توانيد نامه اي يک صفحه اي از محصول خود تهيه کرده و آنرا به 1000 نفر ارسال کنيد. آدرسها را از کتابهاي اول و دوم بيابيد.
6-بروشور تبليغاتي چاپ کرده و آنرا در شرکتها و اماکن اطراف محل کار خود توزيع نماييد. و براي مشتريان خدمات ويژه اي مانند تحويل رايگان در نظر بگيريد. آنها به محل کار شما نزديک اند بنابرين تحويل هزينه زيادي نخواهد داشت.


منبع: ژان بقوسيان- مشاور بازاريابي و فروش- www.modiresabz.com
امتیاز دهی به مقالهنظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره روشهايي ارزان براي تبليغ کسب و کار شما نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: روش ، ارزان ، تبليغ ، کسب و کار