فارس ادز

داستان دنباله دار شش یخدانها - مریم برزویی

 یه داستان صوتی خاص 

(با خوانش خود نویسنده)

از اون داستانها که کلی ذهن تون رو درگیر میکنه
و روزها بهش فکر خواهید کرد

اگر علاقه مند به دریافت رایگان بخشی از داستان هستید از طریق فرم تماس با ما اطلاع رسانی نمایید. 

داستان دنباله دار شش یخدانها - مریم برزویی

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

در 14 قدم به يک اسپمر واقعي تبديل شويد!

در 14 قدم به يک اسپمر واقعي تبديل شويد!

ویرایش: 1391/11/13
نویسنده: fars-ads

از زماني که يادم ميايد افراد رابطه خوبي با اسپم و اسپمر ها نداشتند ! در حقيقت نبايد هم داشته باشند . اسپمر ها کساني هستند که به هر روشي دوست دارند محصولي را به ما به فروش برسانند يا ... ، که از طريق بستر هاي مختلفي مثل SMS ، Email و ... مارا مورد لطف خودشان قرار ميدهند !. در ادامه نوشته 14 روش که شما را به يک اسپمر تبديل مي کند را مي خوانيد ، البته اميدوارم که اگر از اين روش ها استفاده ميکنيد هرچه سريعتر آن ها را کنار بگذاريد و به راه راست هدايت شويد

شبکه هاي اجتماعي

1- توييت هايتان را با کلي هش تگ پر کنيد !
اضافه کردن کلي هش تگ به توييت هايتان کار زياد جالبي نيست . چون ميتواند اختلال جست و جو ايجاد کند و افراد از دست شما ناراحت شوند.

2- زماني که يک موضوع در توييتر داغ است ، مثلا عيد نوروز و شايد خيلي ها آن تگ را دنبال ميکنند ، شما توييت هاي تبليغاتي خود را با آن تگ ها مزين کنيد !

3- هر چيزي که افراد تاثير گذار در شبکه هاي اجتماعي به اشتراک ميگذارند را شير کنيد تا نظر آنها را به خودتان جلب کنيد. تبريک ميگوييم ، آنها هيچ وقت به سمت و سوي شما نمي آيند و تفکر بدي از شما در ذهن آنها نقش مي بنند!

4- در تبليغات خود تمامي افراد را تحت نظر بگيريد و اصلا براي قشري خاص تبليغات نکنيد . اينطوري هيچ کس به تبليغات شما توجه نميکند چون به دردش نميخورد .

5- هزاران کاربر توييتر را فالو کنيد و منتظر باشيد که آنها فالو کنند ، بعد تمامي آنها را آنفالو کنيد ! خيلي روش خوبيست و ميتواند باعث تنفر کاربران از شما شود.
وبلاگ نويسي

6- نوشتن محتواي تازه سخت است ! مطالب ديگر وبلاگ ها را بدون اين که به آنها لينک بدهيد کپي کنيد .

7- به هر پستتان کمتر از 30 تگ نچسبانيد و اجازه بديد موتور هاي جست و جو وبلاگ شما را از اين طريق بشناسند.

8- اگر هنوز فکر ميکنيد که موتور هاي جست و جو نميدانند که وبلاگ شما درباره چيست ! ميتوانيد با اضافه کردن صدها کلمه کليدي در متا تگ keyword وبلاگ خود را به عنوان يک اسپمر به آنها بشناسانيد .

9- در ديگر وبلاگ ها نظر بگذاريد و اگر نويسنده در مورد گجت هاي جديد نوشته است ، شما بنويسيد ممنون من هم اين غذا رو درست کردم و بسيار خوشمزه بود !
ايميل مارکتينگ

10- به عنوان يک فروشنده و بازارياب حرفه اي ، اين را يادتان باشد که شما ميدانيد چه چيزي براي کاربران خوب است . پس ليست ايميل هاي چند هزارتايي بخريد و محصولات خودتان را براي آنها بفرستيد ، حتما آنها به سايت شما مي آيند و خريد ميکنند (به همين خيال باشيد.)

11- همه کاربران که دوست ندارند از ايميل ليست شما خارج شوند ، پس نيازي به استفاده از unsubscribe نيست و اصلا به خودتان زحمت ندهيد که اين دکمه را به ايميل هاي خود اضافه کنيد. کاربران هر سري که براي آنها ايميل ميفرستيد به شما و محصولات شما بيشتر علاقه نشان ميدهند شک نکيد ! يکي از شرکت هاي ايراني اين کار را کرده بود و هنوز هم کاربران از دست آن شرکت ناراضي هستند.

12- اگر به افرادي محصولي را فروختيد ، نيازي نيست آنها را در يک ايميل ليست جداگانه قرار دهيد ، پيشنهاد خريد همان محصولات را براي آنها بفرستيد ، مطمئنا آنها از خريد خودشان پشيمان ميشوند !

سئو و سايت ها

13- تا ميتوانيد در سايت خود تبليغات قراردهيد ، مديريت يک سايت خرج دارد و شما بايد خرج خود را در آوريد ! اينطوري کاربران بيشتر از يک بار به سايت شما مراجعه نميکنند .

14- پاپ آپ نيز شيوه تبليغاتي خوبي است ! تا ميتوانيد در سايت هاي ديگر پاپ آپ دهيد ، طوري که وقتي سايتتان باز ميشود کاربران چشم ديدن سايت شما را نداشته باشند و درجا با سايت شما خداحافظي کنند .اميدوارم که از 14 روش فوق هيچگاه استفاده نکنيد و بگذاريد که برند شما و شخص شما به عنوان يک شخص خوب شناخته شويد نه يک اسپمر!


منبع:

http://forooshandegi.com<>اين مطلب را مسعود فاطمي ارسال کرده است . او نويسنده سايت يک ادمين است

امتیاز دهی به مقالهنظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره در 14 قدم به يک اسپمر واقعي تبديل شويد! نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: توييتر ، شبکه هاي اجتماعي ، موتور هاي جست و جو ، سئو ، اسپمر ، فروشنده ، بازارياب حرفه اي ، ليست ايميل ،