فارس ادز

داستان دنباله دار شش یخدانها - مریم برزویی

 یه داستان صوتی خاص 

(با خوانش خود نویسنده)

از اون داستانها که کلی ذهن تون رو درگیر میکنه
و روزها بهش فکر خواهید کرد

اگر علاقه مند به دریافت رایگان بخشی از داستان هستید از طریق فرم تماس با ما اطلاع رسانی نمایید. 

داستان دنباله دار شش یخدانها - مریم برزویی

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

مشاوره بازاريابي براي کسب‌و‌کارهاي کوچک (3)

مشاوره بازاريابي براي کسب‌و‌کارهاي کوچک (3)

ویرایش: 1391/11/20
نویسنده: fars-ads
آيا ارسال گروهي ايميل را روشي مناسب براي افزايش فروش مي‌دانيد؟

پاسخ: ارسال گروهي ايميل اگر به کساني باشد که شما را نمي‌شناسند تاثير چنداني بر افزايش فروش ندارد. در بسياري از کشورها اين کار جرم محسوب مي‌شود. بازاريابي با ايميل با ارسال ايميل گروهي متفاوت است. در بازاريابي با ايميل افرادي را به وب‌سايت خود هدايت مي‌کنيم و آنجا از بازديدکننده مي‌خواهيم آدرس ايميلش را در اختيار ما قرار دهد. براي اينکار شايد لازم باشد مطالب رايگان باارزشي قرار دهيم تا بازديدکننده براي دسترسي به آن، ايميل خود را در سايت وارد کند. سپس ايميل‌هاي متوالي با فاصله‌هاي زماني مناسب براي اين افراد مي‌فرستيم و بازديدکنندگان را به‌صورت تدريجي ترغيب مي‌کنيم که از ما خريد کنند.

در بازاريابي با ايميل معمولا نمي‌توان با ارسال يک ايميل معجزه‌اي انجام داد. راهکار اصولي آن است که با ايميل‌هايي که مي‌فرستيد به ايجاد رابطه خوب و همچنين جلب اعتماد مخاطب بپردازيد. هرچه اين ارتباط عميق‌تر شود و شما به‌عنوان متخصص و کارشناس در کارتان شناخته شويد، تعداد خريدها افزايش مي‌يابد. راز موفقيت در بازاريابي ايميلي آن است که در ايميل‌هاي خود فقط به فروش نمي‌پردازيد بلکه با دادن اطلاعات مفيد و ارزشمند به مخاطب، اعتماد او را جلب مي‌کنيد. بازاريابي با ايميل اصول بسيار مهمي دارد که اميدواريم در شماره‌هاي بعدي به‌صورت مفصل به آن بپردازيم.


منبع:

http://www.modiresabz.com

امتیاز دهی به مقالهنظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره مشاوره بازاريابي براي کسب‌و‌کارهاي کوچک (3) نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: ارسال گروهي ايميل ، افزايش فروش ، معجزه‌ ،