فارس ادز

داستان دنباله دار شش یخدانها - مریم برزویی

 یه داستان صوتی خاص 

(با خوانش خود نویسنده)

از اون داستانها که کلی ذهن تون رو درگیر میکنه
و روزها بهش فکر خواهید کرد

اگر علاقه مند به دریافت رایگان بخشی از داستان هستید از طریق فرم تماس با ما اطلاع رسانی نمایید. 

داستان دنباله دار شش یخدانها - مریم برزویی

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

کسب درآمد در اينترنت با توليد و فروش محصولات آموزشي(2)

کسب درآمد در اينترنت با توليد و فروش محصولات آموزشي(2)

ویرایش: 1391/12/25
نویسنده: fars-ads
چه نوع محصول آموزشي را توليد کنيم؟
اولين سؤالي که اکثر افرادي که مي‌خواهند وارد اين تجارت شوند اين است که چه نوع محصولي را توليد کنم و اين محصول بايد در چه زمينه اي باشد، يا به طور دقيق‌تر چه محصولي را توليد کنم که بتوانم بفروشم! اين نقطه شروع مناسبي براي اين کار است و بستگي به اين دارد که به اين سؤالات چگونه پاسخ دهيد؟
1- به چه زمينه اي بسيار علاقه‌مند هستيد، مهم نيست که شغل فعلي شما اين زمينه است يا خير مهم اين است که به آن واقعاً علاقه داشته باشيد.
2- در چه کارهايي مهارت داريد، تمامي آن‌ها را در يک فهرست بنويسيد.
3- بهترين تفريح شما چيست.
4- چه موضوعي بيشترين جذابيت را براي شما دارد؟
5- در کدام زمينه دوست داشتيد وارد شويد ولي اکنون در آن زمينه فعاليت نمي‌کنيد؟

اگر در مورد سؤالات بالا به خوبي فکر کنيد مي‌توانيد يک يا چند زمينه کاري را انتخاب کنيد. بايد فاز تحقيقات را آغاز کنيد. در اين مرحله بايد بررسي کنيد که آيا زمينه کاري که شما انتخاب کرده‌ايد در اينترنت خواهاني دارد يا خير و آيا مخاطبين شما حاضرند بابت اطلاعات شما پول خود را بپردازند؟ براي اين کار مي‌توانيم از ابزار Google Keyword Tool استفاده کنيم. با استفاده از اين ابزار گوگل مي‌توانيم بررسي کنيم که آيا کاربران در اينترنت به دنبال اطلاعات ما هستند يا خير. با استفاده از اين ابزار مي‌توانيد تحقيق کنيد که کلمه کليدي مربوط به زمينه کاري شما چند بار در ماه جستجو مي‌شود.

اما من که نويسنده يا مدرس نيستم؟
حقيقت اين است که، اگر شما مي‌توانيد با اطرافيان خود صحبت کنيد و ارتباط برقرار کنيد، به راحتي مي‌توانيد بنويسيد. و اگر بتوانيد اين کار را انجام دهيد مي‌توانيد با نوشته هاي خود از طريق اينترنت کسب درآمد کنيد. شايد اين اگر سؤال را به اين گونه بپرسيم که، من با نوشتن راحت نيستم؟ بهترين راهکار اين است که هر آنچه که از گذشته خود مي‌دانيد بر روي کاغذ بياوريد. اين نوشته ها را با همان ادبيات خودتان بنويسيد نيازي نيست که به صورت رسمي و کتابي بنويسيد. با استفاده از اين تکنيک اعتماد به نفس شما بيش‌تر مي‌شود و در اين مرحله مي‌توانيد نوشتن اولين محصول آموزشي خودتان را آغاز کنيد.

فروش محصولات ديگران
علاوه بر اين که محصولات خودتان را مي‌فروشيد مي‌توانيد از طريق فروش و معرفي محصولات آموزشي ديگران کسب درآمد کنيد. در حقيقت بيشتر بازاريابان اطلاعات در اينترنت محصولات ديگران را مي‌فروشند و کسب درآمد مي‌کنند که به آن همکاري در فروش يا Affiliate Marketing مي‌گوييم. در اين روش شما نيازي به توليد محصول نداريد. هواداران شما به سايتتان علاقه‌مند هستند، و در صورتي که شما محصولي را به آن‌ها معرفي کنيد آن‌ها ممکن است آن محصول را تهيه کنند. روش کار بسيار ساده است کافي ست شما در سيستم همکاري در فروش توليد کننده عضو شويد، سپس يک آدرس انحصاري دريافت مي‌کنيد و در صورتي که مخاطبين شما از طريق آن آدرس وارد سايت محصول شده و محصول را خريداري کنند درصدي از آن فروش براي شما در نظر گرفته مي‌شود.

چگونه و کجا محصول خود را بفروشيم؟
براي شروع اين کسب و کار شما نياز به يک وبلاگ يا سايت داريد. براي داشتن وبلاگ مي‌توانيد از سرويس‌هاي وبلاگ رايگان استفاده کنيد و يا اين که يک وب‌سايت براي خودتان راه اندازي کنيد. من پيشنهاد مي‌کنم وب‌سايت شخصي خودتان را راه اندازي کنيد چون اين کار حرفه اي تر است و به تمامي بخش‌هاي سايت تسلط داريد. اما چرا گفتم وبلاگ؟ انتظار نداشته باشيد فردي وارد سايت شما شده و سريعاً محصولاتان را بخرد. فروش اطلاعات در اينترنت با ساير روش‌هاي بازاريابي متفاوت است. با وبلاگ نويسي مي‌توانيد خودتان را يک حرفه اي در اين زمينه به مخاطبين خود معرفي کنيد. معمولاً بيشتر مشتريان از طريق موتور هاي جستجو با سايت ما آشنا مي‌شوند. بنابراين وبلاگ نويسي مي‌تواند علاقه‌مندان ما را به سايت جذب کند. امروز شما مي‌توانيد به صورت رايگان سايت‌هاي حرفه اي براي خودتان پياده سازي کنيد. گام بعدي طراحي خبرنامه براي سايت است. مي‌توانيد از سرويس‌هاي رايگان براي خبرنامه استفاده کنيد. با اين روش مي‌توانيد مخاطبين سايت خودتان را به سايت بازگردانيد. سعي کنيد هر روز يک مطلب جديد در زمينه کاري خودتان بنويسيد. يک محصول کوچک مانند يک کتاب الکترونيکي بسازيد و به صوت رايگان در سايتتان قرار دهيد با استفاده از تکنيک‌هاي بازاريابي ويروسي مي‌توانيد از طريق اين کتاب الکترونيکي در کوتاه‌ترين زمان و به صورت کاملاً رايگان مشهور شويد. بخش نظرسنجي را در سايت خودتان فعال کنيد و همواره نظر کاربران خود را در زمينه مطالب سايت بپرسيد. بر اساس نظرسنجي‌ها و سؤالات و مشکلات آنان اولين محصول آموزشي خودتان را توليد کنيد، و از طريق فروشگاه اينترنتي سايت خودتان بفروش برسانيد. سپس با فروش محصولات ارزان محصولات گران‌تر مانند کلاس‌هاي آنلاين و کارگاه و سمينار را بفروشيد.


منبع:

علي نورهاني http://www.modiresite.com

امتیاز دهی به مقالهنظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره کسب درآمد در اينترنت با توليد و فروش محصولات آموزشي(2) نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: محصول آموزشي ، فروش محصولات ديگران ، Affiliate Marketing ، Google Keyword Tool ، سمينار ،