فارس ادز

داستان دنباله دار شش یخدانها - مریم برزویی

 یه داستان صوتی خاص 

(با خوانش خود نویسنده)

از اون داستانها که کلی ذهن تون رو درگیر میکنه
و روزها بهش فکر خواهید کرد

اگر علاقه مند به دریافت رایگان بخشی از داستان هستید از طریق فرم تماس با ما اطلاع رسانی نمایید. 

داستان دنباله دار شش یخدانها - مریم برزویی

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

6 قدم تا تحقق رویاها

6 قدم تا تحقق رویاها

ویرایش: 1392/2/4
نویسنده: fars-ads
قدم 1: از زندگی فعلی‌تان عکس بگیرید. به زندگیتان از یک تا صد نمره بدهید. نود در صد افراد احتمالا در جایی که مایلند باشند، نیستند.

قدم 2: تصویری از زندگی بهتری که می‌توانید داشته باشید ترسیم کنید. فهرستی از خواسته‌هایتان تهیه کنید. آسمان محدوده‌ی شماست. عواملی چون وقت خانواده، سرگرمی‌ها، کارهای خیریه و بازنشستگی زودتر از موعد را هم در نظر بگیرید.

قدم3 : علاقه های خود را تعریف کنید. به کارهایی فکر کنید که دوست دارید انجام بدهید، در خانه، سر کار و یا آشپزخانه‌ی محله‌ی خود. فهرستی از آن‌ها تهیه کنید.

قدم 4: نقاط قوت و موفقیت‌هایتان را تعریف کنید. فهرستی از توانایی‌ها و تجربه‌هایی که می‌توانید به آن‌ها تکیه کنید و به زندگی مطلوبتان برسید بنویسید. تنها به مهارت‌های شغلی‌تان فکر کنید. یادتان باشد که مهارت‌هایی هم که در زندگی شخصی‌تان کسب کرده‌اید، اهمیت دارند.

قدم 5 : به روش مطلوب کار کردنتان فکر کنید، تمام وقت، پاره وقت، در خانه، در حین مسافرت، پشت صحنه و یا در حین ایجاد ارتباط با بسیاری از افراد. بدانید که چه روشی را می‌پسندید تا بهترین نوع داد و ستد را برای خودتان بیابید.

قدم 6 : بیانیه‌ی خود را بنویسید. این رسالت شخصی شماست، ارزش‌های شماست و آن‌چه شما را به جلو می‌راند. همه‌ی این‌ها نهایت در یک صفحه به نمایش در می‌آیند. برای نوشتن آن باید به تمامی نکته‌هایی که در مورد خودتان کشف کرده‌اید، توجه کنید، از قدم اول تا قدم پنجم. همه‌ی این‌ها را به صورت مجموعه‌ای از تقدم‌ها و ارزش‌های خود جمع‌بندی کنید.


منبع: مدیر سبز
امتیاز دهی به مقالهنظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره 6 قدم تا تحقق رویاها نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: رویا ، تحقق رویاها ، آرزو ، زندگی ایده آل ، موفقیت ، زندگی بهتر ، فروش بیشتر