فارس ادز

داستان دنباله دار شش یخدانها - مریم برزویی

 یه داستان صوتی خاص 

(با خوانش خود نویسنده)

از اون داستانها که کلی ذهن تون رو درگیر میکنه
و روزها بهش فکر خواهید کرد

اگر علاقه مند به دریافت رایگان بخشی از داستان هستید از طریق فرم تماس با ما اطلاع رسانی نمایید. 

داستان دنباله دار شش یخدانها - مریم برزویی

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

باید راه بهتری هم وجود داشته باشد

باید راه بهتری هم وجود داشته باشد

ویرایش: 1392/2/4
نویسنده: fars-ads
چه چیزی آزارتان می‌دهد؟ و چه راهی برای رهایی دارید؟
موانع روزانه شما را احاطه کرده‌اند و به شما احساس آزردگی و درماندگی می‌بخشند. این‌ها چیزهایی هستند که وقتتان را تلف می‌کنند و به شما استرس غیر لازم را می‌دهند. شما دو راه دارید، یا گیج و پریشان می‌شوید و یا می‌توانید بگویید راه بهتری هم وجود دارد و من این راه را پیدا می‌کنم.

گرایش به بهتر ساختن زندگی همواره مضمون دائمی تاریخ بشر بوده است و بنیانی‌ترین عامل شتاب دهنده برای تاریخ بشر. این هسته‌ی اصلی انگیزه‌های انسانی است. بدون این گرایش در جهت رشد، نه اتومبیلی وجود خواهد داشت، نه هواپیمایی و نه رایانه‌ای. همچنین از سنجاق سر و نی برای نوشابه‌ها اثری نخواهد بود. وقتی روش بهتری وارد زندگی می‌شود، دیگر راه بازگشتی وجود ندارد. می‌توانید تجسم کنید اتومبیلی بدون جای لیوان وجود داشته باشد؟

هیچ کس فقط با خوب زندگی کردن نمی‌تواند دلارهای میلیونی بسازد. افراد باهوش، آگاه و خلاق جای پای محکمی را پیدا می‌کنند که بتوانند مسئله‌ی آزاردهنده‌ای را حل کنند. همان گونه که گفته شده است اگر شما بتوانید تله موش بهتری بسازید، دنیا راهی به در خانه‌ی شما خواهد یافت. مهم این است که شما این فرصت را شناسایی کنید. فکرهای میلیون دلاری در همه جا هستند و انتظار کسی را می‌کشند که به سراغشان برود. وقتی شما هم این‌گونه به زند گی روزانه‌ی خود فکر کنید، آن‌ها را خواهید دید.

پیام من این است که لازم نیست فکری کاملا نوظهور یا پیچیده داشته باشید که ابداع تلقی شود. شما نباید به فکرهایی چون این خیلی ساده است و یا این خیلی آسان است اجازه بدهید که شما را از دنبال کردن فکری که به آن نیاز دارید، بازدارند. در بیشتر موارد، زمانی که فکر و یا محصولی بسیار ساده یا آسان است و کسی آن را ارائه نکرده، شما با ایده‌ای یک میلیون دلاری رو‌به‌رو شده‌اید.

این مفهوم برانگیزنده، سنگ بنایی برای فکر بزرگ است. ارتباط با افرادی که احساس عجز را به طلای ناب مبدل می‌کنند، بسیار لذت‌بخش است. آنان فکر بسیار ساده‌ای را پرورانده‌اند. آنان مسئله‌ای شخصی را حل کرده‌اند. در این جهان پیچیده و وابسته به فناوری، البته هر فکری ساده نیست، اما افرادی تاثیرگذار هستند که بی‌درنگ یک تغییر شگفت ایجاد می‌کنند.


منبع: مدیر سبز
امتیاز دهی به مقالهنظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره باید راه بهتری هم وجود داشته باشد نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: دلار ، فکر بزرگ ، طلای ناب ، لذت‌بخش ، استرس ، میلیون ، نوشابه‌