فارس ادز

داستان دنباله دار شش یخدانها - مریم برزویی

 یه داستان صوتی خاص 

(با خوانش خود نویسنده)

از اون داستانها که کلی ذهن تون رو درگیر میکنه
و روزها بهش فکر خواهید کرد

اگر علاقه مند به دریافت رایگان بخشی از داستان هستید از طریق فرم تماس با ما اطلاع رسانی نمایید. 

داستان دنباله دار شش یخدانها - مریم برزویی

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

قانونی شدن فروش سیم ­کارت­ خارجی در ایران

قانونی شدن فروش سیم ­کارت­ خارجی در ایران

ویرایش: 1392/7/10
نویسنده: f_ebrahimi
سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی: به منظور ضابطه ­مند­شدن و امکان نظارت بر فروش سیم­ کارتهای تلفن همراه خارجی، مجوز فروش این سیم‌کارت­ها برای بخش خصوصی صادر می‌‌شود.

در فراخوان رگولاتوری آمده است: در راستای حمایت از حقوق مشترکین و افزایش رضایت آنها و بر اساس شرایط و ضوابط مندرج در مصوبه شماره 8 جلسه شماره 167 مورخ 30/03/1392 کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات و به منظور ضابطه­ مند­شدن فعالیت عاملین فروش و امکان کنترل و نظارت بر فعالیت آنها، سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در نظر ­دارد مجوز فروش سیم­کارت­های تلفن همراه خارجی در کشور را به شرکت­های غیردولتی و واجد شرایط که در ایران به ثبت رسیده باشند، از طریق فراخوان اعطاء کند.

متقاضی باید مدارکی را برای شرکت در این فراخوان ارائه کند؛ براین اساس متقاضی باید مستندات موافقت ارایه ­کننده اصلی با اعطای نمایندگی به متقاضی که به تایید سفارت جمهوری اسلامی ایران در کشور مبدأ رسیده باشد به همراه نسخه ترجمه رسمی مستندات مذکور را ارائه کند.

مدت اعتبار این پروانه‌ها دو سال است.

شرکت­های متقاضی پس از کسب مجوز موظف به فروش سیم‌کارت­های خارجی تلفن همراه در داخل کشور و ارائه خدمات پشتیبانی و اطلاع­ رسانی خواهند بود. همچنین فروش سیم­ کارت­های شبکه­ های ماهواره­ ای جزء خدمات موضوع مجوز نبوده و فروش سیم­ کارت­هایی که با استفاده از رومینگ، از طریق شبکه­ های ماهواره­ ای نظیر ثریا، اینمارست و غیره امکان ارائه سرویس دارند، ممنوع است.

مهلت شرکت در این فراخوان حداکثر تا پایان وقت اداری روز پنجشنبه اول اسفندماه 92 تعیین شده است.


منبع:

http://www.seemorgh.com

امتیاز دهی به مقالهنظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره قانونی شدن فروش سیم ­کارت­ خارجی در ایران نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: سیم ­کارت­ ، مشترکین ، سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی ، حقوق مشترکین ، تلفن همراه ، ایران ، شبکه­ های ماهواره­ ای