فارس ادز

داستان دنباله دار شش یخدانها - مریم برزویی

 یه داستان صوتی خاص 

(با خوانش خود نویسنده)

از اون داستانها که کلی ذهن تون رو درگیر میکنه
و روزها بهش فکر خواهید کرد

اگر علاقه مند به دریافت رایگان بخشی از داستان هستید اینجا کلیک کنید. 

داستان دنباله دار شش یخدانها - مریم برزویی

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

«ببعی» استاد انگلیسی شد

«ببعی» استاد انگلیسی شد

ویرایش: 1392/7/30
نویسنده: f_ebrahimi
سردبیر پرتال مجازی کودکان و نوجوانان شبکه دو از معلم شدن شخصیت محبوب ببعی در این محیط خبر داد و گفت: با تدابیر اندیشیده شده ببعی در این محیط به بچه‌ها زبان انگلیسی یاد می‌دهد.
به گزارش ايسنا، بهاره جهاندوست با اعلام این که افزون بر 20 زیر سایت در پرتال مجازی کودکان و نوجوانان فعال هستند، افزود: این سایت بر اساس نیازهای کودکان و در دو بخش کودکان و بزرگسالان طراحی شده و تلاش می‌کند در فضای مجازی مهارت‌های لازم را به مخاطبان خود یاد دهد.
وی افزود: در این مسیر از حضور همه کاراکترهای محبوب برای تحقق اهداف آموزشی خود استفاده می‌کنیم؛ بعنوان مثال اکنون کاراکتر محبوب «ببعی» سه شنبه و جمعه هر هفته مخاطبان خود را در تالار گفتگوی این پرتال جمع کرده و به آن‌ها زبان انگلیسی آموزش می‌دهد.

جهاندوست با اعلام اینکه کودکان از فضای مجازی توقعات متفاوتی دارند، ادامه داد: در این فضا بچه‌ها خیلی به دنبال هویت واقعی ببعی نیستند، آن‌ها به سادگی با این کاراکتر محبوب ارتباط برقرار کرده و باورش کرده‌اند، آن‌ها به واسطه این اعتماد صادقانه انگلیسی یاد می‌گیرند و از طریق همین معلم محبوب مهارت‌های زیستی خود را تقویت می‌کنند.

مرکز رسانه مجازی کودک به ادرس www.10006016.irیک پرتال رسمی و مرجع است که برای کودکان و نوجوانان طراحی شده است.

هدف از طراحی پرتال این است که کودکان و نوجوانان علاقمند به اینترنت بدون تلف کردن وقت خود و سردرگمی در دنیای وب، خیلی ساده به آنچه می‌خواهند دسترسی پیدا کنند.


منبع:

http://www.entekhab.ir

امتیاز دهی به مقالهنظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره «ببعی» استاد انگلیسی شد نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: معلم شدن ، ببعی ، زبان انگلیسی ، کودکان ، بزرگسالان ، اهداف آموزشی ، کاراکتر محبوب