فارس ادز

داستان دنباله دار شش یخدانها - مریم برزویی

 یه داستان صوتی خاص 

(با خوانش خود نویسنده)

از اون داستانها که کلی ذهن تون رو درگیر میکنه
و روزها بهش فکر خواهید کرد

اگر علاقه مند به دریافت رایگان بخشی از داستان هستید از طریق فرم تماس با ما اطلاع رسانی نمایید. 

داستان دنباله دار شش یخدانها - مریم برزویی

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ارتباط آب معدنی و بیماری آلزایمر!؟

ارتباط آب معدنی و بیماری آلزایمر!؟

ویرایش: 1392/8/1
نویسنده: f_ebrahimi
تحقیقات گذشته نشان داده بود که آلومینیوم خطر ابتلا به آلزایمر را بالا میبرد.

محققان انگلیسی در یک مطالعه جدید نشان دادند که مصرف روزانه آب معدنی در پیشگیری و حتی جبران اثرات مخرب بیماری‌ آلزایمر بر روی حافظه نقش دارد.

این متخصصان بیان داشتند که آب غنی از ماده معدنی سیلیکون می‌تواند روند افت توانایی ذهنی را در مبتلایان به آلزایمر کند سازد به این دلیل که این عنصر به تخلیه آلومینیوم سمی از بدن کمک می‌کند. تحقیقات قبلی نشان داده بودند که آلومینیوم خطر ابتلا به آلزایمر را افزایش می دهد و بررسی اخیر اثبات کرد که نوشیدن آب معدنی غنی شده با سیلیکون تاثیر بسزایی در پایین آمدن سطح این ماده سمی در مبتلایان به آلزایمر دارد.

برای انجام این مطالعه از شرکت کنندگان خواسته شد که به مدت 13 هفته هر روز یک لیتر آب معدنی حاوی سیلیکون بنوشند. نتایج نشان داد که پس از این مدت سطح آلومینیوم در بدن این افراد کاهش یافته و روند کاهش توانایی ذهنی آرام تر شده است. شرح و نتایج این تحقیق در نشریه |بیماری آلزایمر| به چاپ رسیده است.


منبع:

http://www.seemorgh.com

امتیاز دهی به مقالهنظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره ارتباط آب معدنی و بیماری آلزایمر!؟ نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: آلومینیوم ، آلزایمر ، مصرف روزانه آب معدنی ، اثرات مخرب بیماری‌ آلزایمر ، حافظه ، ماده معدنی سیلیکون ، افت توانایی ذهنی