فارس ادز

داستان دنباله دار شش یخدانها - مریم برزویی

 یه داستان صوتی خاص 

(با خوانش خود نویسنده)

از اون داستانها که کلی ذهن تون رو درگیر میکنه
و روزها بهش فکر خواهید کرد

اگر علاقه مند به دریافت رایگان بخشی از داستان هستید از طریق فرم تماس با ما اطلاع رسانی نمایید. 

داستان دنباله دار شش یخدانها - مریم برزویی

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

حمله میمون ها به خانواده آبادانی

حمله میمون ها به خانواده آبادانی

ویرایش: 1392/8/4
نویسنده: f_ebrahimi
به علت اهمال‌کاری و بی‌مبالاتی مسئولین پارک ارم شهر چمران ماهشهر و باز ماندن درب یکی از قفس‌ها، یک خانواده‌ آبادانی مورد حمله میمون‌ها قرار گرفتند.

به گزارش انتخاب به نقل از فارس، یک خانواده آبادانی که برای گردش و تفریح به پارک ارم شهر چمران رفته بودند، به علت بی‌مبالاتی و بی‌مسئولیتی مسئولان پارک ارم و باز ماندن درب یکی از قفس‌ها مورد هجوم و حمله میمون‌های قفس قرار گرفتند که بر اثر این اتفال یک زن از ناحیه گونه سمت چپ به شدت مجروح و روانه بیمارستان شد.

*تکه‌ای از گونه سمت چپم توسط میمون‌ها کنده شد

این شخص آسیب‌دیده در این ارتباط به خبرنگار فارس در ماهشهر گفت: به همراه همسر و خواهر همسر و فرزندان خردسالش به پارک ارم شهر چمران مراجعه کرده بودیم که زمان عبور از کنار قفس میمون‌ها مورد هجوم این حیوانات قرار گرفتیم.

مریم فیروزی ادامه داد: در این اتفاق تکه‌ای از گونه سمت چپم توسط میمون‌ها کنده شد و به شدت مجروح شدم.

وی تصریح کرد: هنگام حمله میمون‌ها کارگری در قفس مشغول تمیز کردن بود و درب قفس را باز گذاشته بود که همین مسئله دلیل خروج میمون‌ها از قفس و حمله آنها به ما شد.

این فرد آسیب‌دیده ادامه داد: این کارگر پارک ارم تنها نظاره‌گر حمله میمون‌ها بود و برای نجات و کمک‌رسانی به ما هیچ اقدام و تحرکی از خود نشان نداد.

فیروزی یادآور شد: بدلیل این جراحت دوبار مورد عمل جراحی قرار گرفتم و اکنون نیز هر سه روز یک بار برای تزریق واکسن و سرم هاری باید به مراکز پزشکی مراجعه کنم.

وی خاطرنشان کرد: به گفته پزشک معالجم اگر این جراحت یک میلیمتر بالاتر، اتفاق افتاده بود بدون شک بینایی چشم سمت چپم را از دست می‌دادم.

*هیچ یک از مسئولان سراغی از ما نگرفته‌اند

این زن مجروح اذعان داشت: در بیمارستان متوجه شدیم که قضیه حمله میمون‌های پارک ارم چمران به بازدیدکنندگان برای اولین بار نیست که رخ می‌دهد و به گفته مسئولان بیمارستان من نفر بیستمی هستم که قربانی بی‌مبالاتی و اهمال‌کاری مسئولان این پارک و حمله میمون‌ها می‌شوم.

فیروزی افزود: شکایت خود را برای رسیدگی به دادگستری شهرستان ماهشهر ارائه کرده‌ایم و متظر رسیدگی لازم به موضوع هستیم.

وی تصریح کرد: اما گلایه‌ای که داریم این است که در این مدت هیچ یک از مسئولان شرکت عملیات غیر صنعتی ماهشهر و مدیران پارک ارم چمران هیچ سراغی از ما نگرفته‌اند.

این فرد آسیب‌دیده اظهار داشت: من و همسرم هر دو شاغل هستیم و در این مدت از کار و زندگی خود عقب افتاده‌ایم.

فیروزی خاطرنشان کرد: وضعیت روحی من و همسرم بر اثر این حادثه که منجر به ایجاد اختلال در روند عادی زندگی ما شده، بسیار نامناسب است.

وی در پایان اضافه کرد: هزینه‌هایی که در این مدت صرف معالجه، درمان و دیگر تبعات این حادثه متقبل شده‌ایم به هیچ عنوان برای ما مهم نیست بلکه قصد و نیتمان این است که جلوی اهمال‌کاری و بی‌مبالاتی‌ها را گرفته و مانع از تکرار این اتفاق برای افراد دیگر شویم.


منبع:

http://www.entekhab.ir

امتیاز دهی به مقالهنظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره حمله میمون ها به خانواده آبادانی نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: پارک ارم ، ماهشهر ، خانواده‌ آبادانی ، میمون‌ها ، مجروح ، کارگر پارک ارم ، عمل جراحی ، مراکز پزشکی