فارس ادز

داستان دنباله دار شش یخدانها - مریم برزویی

 یه داستان صوتی خاص 

(با خوانش خود نویسنده)

از اون داستانها که کلی ذهن تون رو درگیر میکنه
و روزها بهش فکر خواهید کرد

اگر علاقه مند به دریافت رایگان بخشی از داستان هستید از طریق فرم تماس با ما اطلاع رسانی نمایید. 

داستان دنباله دار شش یخدانها - مریم برزویی

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

عجیب ترین مسابقات ورزشی

عجیب ترین مسابقات ورزشی

ویرایش: 1392/8/8
نویسنده: f_ebrahimi
بوکس شطرنجی

بوکس شطرنجی مخلوطی است از بوکس و شطرنج. مسابقه جدیدی‌ست که در آن دو حریف در رینگ بوکس بازی شطرنج را شروع می‌کنند. در مجموع شش روند شطرنج بازی می‌شود و هر روند چهار دقیقه ادامه دارد. بعد از هر روند شطرنج دو حریف یک روند بوکس را شروع می‌کنند. در مجموع پنج روند بوکس بازی می‌شود و هر روند سه دقیقه طول می کشد.

سطل‌آشغال سواری

این رانندگان سوار بر سطل‌های آشغال ِ خالی، از تپه‌ای به پایین می‌آیند. سرعت آنها به 60 کیلومتر در ساعت می‌رسد. شرط شرکت در این مسابقه این است که سطل‌های آشغال مسابقه‌دهندگان خالی، تمیز و بی‌بو باشد. بهترین خودروی این مسابقه سطل‌های آشغال با ظرفیت 120 لیتر هستند.

غواصی در آب گل‌آلود

غواصان آب‌های گل‌آلود فقط به این خاطر عینک مخصوص غواصی به چشم می‌زنند که گل‌و‌لای به چشم‌شان آسیبی نزند. طول این کانال 55 متر است. 25 سال است که مسابقات جهانی غواصی در ویلز در آب گل‌آلود این کانال انجام می‌شود. قهرمان کسی است که زودتر از همه این مسیر را رفته و بازگردد. رکورد فعلی این مسابقه 24: 1 دقیقه است.

به دنبال پنیر

هزاران نفر از شرکت‌کنندگان این مسابقه به دنبال پنیری دایره‌ای شکل که از تپه ای به پائین پرتاب می‌شود می‌دوند تا آن را بدست آورند. در این میان سقوط و معلق‌شدن شرکت‌کنندگان امری طبیعی است. 200 سال است این مسابقه همه‌ساله در انگلستان برگزار می‌شود. ماموران آماده‌اند که زخمی‌ها را به بیمارستان منتقل کنند.

پرتاب چکمه

ایده این مسابقه بسیار ساده است. یک چکمه را برمی‌داری و به دوردست‌ها پرتاب می‌کنی. رکورد جهانی این مسابقه اکنون 03، 68 متر است و قهرمان جهان نیز در این رشته ورزشی مردی از فنلاند است. گفته می‌شود مسابقه پرتاب چکمه را دریانوردان فنلاندی در قرن نوزدهم میلادی آغاز کرده‌اند.


منبع:

http://www.seemorgh.com

امتیاز دهی به مقالهعجیب ترین مسابقات ورزشی
عجیب ترین مسابقات ورزشی
نظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره عجیب ترین مسابقات ورزشی نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: مسابقات ورزشی ، بوکس شطرنجی ، سطل‌آشغال سواری ، غواصی در آب گل‌آلود ، به دنبال پنیر ، پرتاب چکمه ، مسابقه جدید ،