فارس ادز

داستان دنباله دار شش یخدانها - مریم برزویی

 یه داستان صوتی خاص 

(با خوانش خود نویسنده)

از اون داستانها که کلی ذهن تون رو درگیر میکنه
و روزها بهش فکر خواهید کرد

اگر علاقه مند به دریافت رایگان بخشی از داستان هستید از طریق فرم تماس با ما اطلاع رسانی نمایید. 

داستان دنباله دار شش یخدانها - مریم برزویی

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

10 راهنمایی برای موفقیت در هر چیزی

10 راهنمایی برای موفقیت در هر چیزی

ویرایش: 1392/8/8
نویسنده: f_ebrahimi

10. کار نوئی انجام دهید.

اگر می بینید خوانندگانی همچون مدونا و لیدی گاگا در کار خود موفق شده اند علتش این است که آنها کاری را انجام می دهند که هیچکس انجام نمی دهد و برایشان مهم نیست که دیگران چه فکری می کنند. آنها از هیچ روند و روال طبیعی پیروی نمی کنند و روش خودشان را دارند. شما هم لازم نیست همه را راضی نگه دارید. مدل های سنتی را کنار بگذارید و کار نوئی انجام دهید.

9. نصیحت ها را نادیده و ناشنیده بگیرید.

اگر دوستتان به شما بگوید از صخره پایین بپرید، آیا این کار را می کنید؟ البته این سوال کلیشه شده است، ولی اغلب ما این کار را می کنیم. یکی از بهترین نصیحت هایی که می توان کرد این است که نصیحت هیچ کس را گوش نکنید! شما شگفت انگیزید زیرا از بقیه متفاوت هستید. اگر همه اطرافیان شما یک چیز می گویند شما باید به چیز دیگری فکر کنید. آیا استیو جابز به حرف اکثریت گوش داد؟


8. کاری را که انجام می دهید دوست داشته باشید.

اگر کاری که انجام می دهید را دوست نداشته باشید در آن موفق نخواهید شد. دوست داشتن کار سبب می شود که صبح زود از خواب بیدار شوید و در تک تک لحظات بازدهی داشته باشید.

7. از موفقیت دیگران تقلید نکنید.

استیو بالمر از کمپانی مایکروسافت گفته بود: «آیفون صفحه کلید ندارد و ما سالی میلیون ها تلفن همراه می فروشیم. اپل سالی یک تلفن هم نمی فروشد.» اکنون وقتش است که از او بپرشیم Zune چقدر فروش می رود؟ این داستان برای مک دونالد و برگر کینگ هم پیش آمد. برگر کینگ از موفقیت مک دونالد کپی کرد. در حالیکه مک دونالد 27 میلیارد دلار در سال 2011 درآمد داشت، برگر کینگ فقط 3 میلیارد درآمد داشت. پس هرگز از موفقیت دیگران کپی نکنید و کار خودتان را انجام دهید. اگر قرار است شربت آبلیمو بفروشید از همسایه خود تقلید نکنید، راهی برای بهتر کردن آن بیابید تا مشتریان به سمت
شما جذب شوند.

6. شکست بخورید.

ترس از شکست احتمالاً نخستین چیزی است که شما را از موفقیت بازمی دارد. اگر فکر کنید که قرار است شکست بخورید اصلاً نمی توانید شروع بکنید.


5. روی فالوئرها تمرکز کنید.

اینترنت امروز تبدیل به دنیای لایک و دیسلایک شده است. همیشه روی فالوئرها تمرکز کنید و میزان محبوبیت خود را افزایش دهید. سعی نکنید که بازاری کار کنید. اگر این کار را بکنید بزرگترین دارایی خود یعنی طرفداران و فالوئرهای خود را از دست می دهید.

4. کوچک باشید.

همه ما گرایش به بزرگ فکر کردن داریم. ولی این گرایش نمی گذارد که موفق شویم. اگر می خواهید کتابی بنویسید یا محصولی تولید کنید، اول روی جذب کردن مخاطبین کوچک و طرفداران وفادار تمرکز کنید. اگر روی این تعداد کم کار کنید، توجه و علاقه دیگران نیز جذب می شود. بهتر است 1000 طرفدار واقعی و وفادار داشته باشید تا اینکه 100 هزار مشتری گهگاه داشته باشید. کمپانی تیفانی، یک جواهرفروشی معروف و کوچک بود. برای آنکه این کمپانی گسترش یابد، شروع به فروش جواهراتی با قیمت های متوسط نمود، ولی نتیجه اش چیزی نزدیک به ورشکستگی بود تا آنکه تصمیم گرفت دوباره به حالت قبل برگردد. حالا دوباره این جواهرفروشی به حالت اختصاصی و اولیه خود برگشته است.


3. اولین باشید.

این کار جزو سخت ترین کارها است. اگر در هر چیزی اولین باشید بدانید که تا نیمه راه موفقیت را رفته اید.2. استثنائی باشید.

در هر جنبه ای از زندگی استثنائی باشید. شخصی باشید که دیگران همه نگاه ها را به سوی خود برمی گرداند. برای هر کاری بیشتر از آنچه نیاز است مایه بگذارید. این کار شاید در ابتدا سخت کوشی به نظر برسد، اما در آخر دیگران شما را به خاطر این کارها به یاد خواهند داشت.1. همین حالا شروع کنید.

همین حالا می توانید همه این ایده ها را عملی کنید. شما هیچ بهانه ای برای صبر کردن ندارید. تنها چیزی که نیاز دارید کمی تغییر و داشتن رویکرد و دیدگاهی جدید است تا زندگی تان را زیر و رو کنید.


منبع: rozanehonline.com
امتیاز دهی به مقالهنظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره 10 راهنمایی برای موفقیت در هر چیزی نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: نصیحت ، موفقیت ، تقلید کردن ، شکست خوردن ، تمرکزکردن ، اول بودن ، استثنائی بودن ،