فارس ادز

داستان دنباله دار شش یخدانها - مریم برزویی

 یه داستان صوتی خاص 

(با خوانش خود نویسنده)

از اون داستانها که کلی ذهن تون رو درگیر میکنه
و روزها بهش فکر خواهید کرد

اگر علاقه مند به دریافت رایگان بخشی از داستان هستید از طریق فرم تماس با ما اطلاع رسانی نمایید. 

داستان دنباله دار شش یخدانها - مریم برزویی

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

لوگوی اندروید از کجا آمده است؟

لوگوی اندروید از کجا آمده است؟

ویرایش: 1392/8/19
نویسنده: f_ebrahimi
لوگوی مشهور روبات سبز اندروید را دیگر همه می‌شناسند، ولی آیا می‌دانید طراح این لوگو چه کسی است و طرح آن را از کجا الهام گرفته است؟

طراح لوگوی مشهور اندروید |آیرینا بلاک” است. سه سال پیش از آیرینا بلاک و تیم طراحی گوگل خواسته شد تا لوگویی برای اندروید طراحی کنند که به سرعت با کاربر ارتباط برقرار کند و به راحتی قابل شناسایی باشد؛ همچنین به بلاک گفته شد که این لوگو باید حتماً تصویری از ربات باشد چرا که اندروید به معنای روبات است. آیرینا پس از مطالعه زیاد در مورد اسباب‌بازی‌ها و شخصیت‌های فانتزی و تخیلی در آخر تصمیم گرفت لوگوی اندروید را از یک منبع عجیب الهام بگیرد: سرویس بهداشتی! هر کسی علامت روی در سرویس های بهداشتی را دیده و الهام از این علامت‌ها می‌تواند باعث شود در یک نگاه لوگوی اندروید شناخته شود.
یک نکته جالب دیگر در مورد لوگوی اندروید این است که گوگل برخلاف دیگر شرکت‌ها که تلاش در حفاظت از لوگویشان داشتند تصمیم گرفت تا لوگو را به صورت آزاد و Open Source قرار دهد تا هر کس بتواند آن را به دلخواه خودش تغییر دهد. گوگل در این‌باره می‌گوید: |ما تصمیم گرفتیم این لوگو یک لوگوی اشتراکی و تعاملی باشد که هر شخصی در دنیا بتواند آن را تغییر دهد. این تصمیم بسیار شجاعانه بود.”
شاید با اپلیکیشن Androidify و یا اسباب بازی‌ها و Action Figureهای کوچک اندرویدی بامزه آشنا باشید؛ همه این‌ها به لطف آزاد بودن لوگوی اندروید میسر شده است.


منبع:

http://www.entekhab.ir

امتیاز دهی به مقالهنظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره لوگوی اندروید از کجا آمده است؟ نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: لوگو ، روبات سبز اندروید ، آیرینا بلاک ، گوگل ، روبات ، شخصیت‌های فانتزی و تخیلی ، سرویس بهداشتی