فارس ادز

داستان دنباله دار شش یخدانها - مریم برزویی

 یه داستان صوتی خاص 

(با خوانش خود نویسنده)

از اون داستانها که کلی ذهن تون رو درگیر میکنه
و روزها بهش فکر خواهید کرد

اگر علاقه مند به دریافت رایگان بخشی از داستان هستید از طریق فرم تماس با ما اطلاع رسانی نمایید. 

داستان دنباله دار شش یخدانها - مریم برزویی

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

عجیب ترین روش درآمدزایی که به ذهن کسی خطور نمیکند

عجیب ترین روش درآمدزایی که به ذهن کسی خطور نمیکند

ویرایش: 1392/8/20
نویسنده: f_ebrahimi
هر فردی برای آنکه بتواند زندگی خود را ادامه دهد احتیاج به آن دارد تا درآمد داشته باشد و پولی برای ادامه زندگی خود بدست آورد. روش های بسیاری از درس خواندن تا انجام کارهای ساده برای کسب درآمد وجود دارد که هر انسانی به آن ها مشغول است.
در حالی که بسیاری از انسان ها به کاری مشغول هستند و زندگی خود را از این راه ادامه می دهند عده ای نیز هستند که به شغل های کاذب یا حتی عجیب مشغول هستند. کارهایی که شاید انجام آن ها به ذهن هیچکس نمیرسد.مردی آمریکایی که خود را تنها |گری| صدا می کند روشی بسیار جالب برای کسب درآمد پیدا کرده است که شاید قانونی باشد اما بسیار عجیب و باورنکردنی است. این مرد کاری کرده است که پول های رفته از دستش را باره دیگر به دست آورد.

این مرد 60ساله که از اهالی ایالت فونیکس است برای بدست آوردن مجدد سرمایه خود روی پول هایش مطلبی نوشته و در آن یاد آورد می شود که فردی بدبخت است از این رو آدرس خود را می گذارد تا این اسکناس بار دیگر به خودش بازگردد.

این مرد به طور باورنکردنی روزانه دو دلار از پول های خرج کرده اش را باز پس می گیرد که می توان آن را ماهانه 60 دلار برآورد کرد. این در حالی است که عده ای مبلغی را نیز اضافه می کنند و سپس برای او ارسال می کنند از این رو برخی ماه ها تا 100 دلار به همین روش کسب می کند.این کار |گری| شاید بسیار عجیب باشد اما با قانون مخالف نیست زیرا او به پول ها صدمه جدی وارد نمی کند و تنها با خودکار قرمز روی همه آن ها مطلبی می نویسد. او گاهی شکه هم می شود زیرا بعضی مواقع پول های او سر از کشورهای اروپایی در می آورند و مردمی از اروپا پول او را پس می فرستند.


منبع:

http://www.seemorgh.com

امتیاز دهی به مقالهنظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره عجیب ترین روش درآمدزایی که به ذهن کسی خطور نمیکند نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: درآمد ، پول ، کسب درآمد ، شغل های کاذب ، سرمایه ، اسکناس ، دلار