فارس ادز

داستان دنباله دار شش یخدانها - مریم برزویی

 یه داستان صوتی خاص 

(با خوانش خود نویسنده)

از اون داستانها که کلی ذهن تون رو درگیر میکنه
و روزها بهش فکر خواهید کرد

اگر علاقه مند به دریافت رایگان بخشی از داستان هستید از طریق فرم تماس با ما اطلاع رسانی نمایید. 

داستان دنباله دار شش یخدانها - مریم برزویی

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

وداع با یادگار «آگاتا کریستی»

وداع با یادگار «آگاتا کریستی»

ویرایش: 1392/8/25
نویسنده: f_ebrahimi
ایسنا: «دیوید سوشه»، بازیگر مشهور انگلیسی متولد 1964 که از سال 1989 شروع به بازی در نقش «هرکول پوآرو» کرد، تا کنون در همه داستان‌های «آگاتا کریستی» با محوریت شخصیت این کارآگاه مشهور حضور یافته است.

«سوشه» 67 ساله که دیگر آن کارآگاه جوان دهه 80 نیست، این روزها به علت بیماری از عصای معروف خود استفاده نمی‌کند و مجبور است بیشتر اوقات از صندلی چرخ‌دار برای جابجایی کمک بگیرد.
این بازیگر انگلیسی معتقد است، گرچه جهان از زمان ساخت نخستین قسمت از مجموعه تلویزیونی پوآرو تغییر زیادی کرده، ولی میل عموم مردم برای تماشای این گونه مجموعه‌های تلویزیونی همچنان بی‌تغییر مانده است.

«سوشه» درباره خداحافظی‌اش با نقش پوآرو گفت: با شخصیتی خداحافظی می‌کنم که 25 سال با آن همراه بوده‌ام و به عنوان بازیگر بهترین دوست من بوده است، ولی هرچیز پایانی دارد و هم اکنون زمان پایان این نقش است؛ چراکه با ساخت آخرین قسمت از این مجموعه دیگر داستانی از «آگاتا کریستی» با محوریت این کارآگاه باقی نمانده تا آن را به سریال تبدیل کنیم.

«هرکول پوآرو» کارآگاه تخیلی بلژیکی است که بوسیله آگاتا کریستی خلق شد. او را می‌توان از مشهورترین شخصیت‌های داستانی تاریخ ادبیات دانست که در بیش از 30 داستان بلند و بیش از 50 داستان کوتاه به عنوان شخصیت اصلی ظاهر شد و از این لحاظ نیز از رکوردداران است.

«پوآرو» بلژیکی است و قبلا عضو نیروی پلیس بلژیک بوده، ولیا داستان‌های او هنگامی آغاز می‌شود که به انگلیس آمد و کارآگاه خصوصی شد. نخستین داستانی که او در آن شرکت داشت «ماجرای اسرارآمیز در استایلز» است و آخرین آن‌ها «پرده» است که در آن پوآرو می‌میرد و به نوعی خود را می‌کشد.


منبع:

http://tik.ir/

امتیاز دهی به مقالهنظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره وداع با یادگار «آگاتا کریستی» نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: دیوید سوشه ، هرکول پوآرو ، آگاتا کریستی ، کارآگاه ، بازیگر انگلیسی ، مجموعه تلویزیونی پوآرو ، کارآگاه تخیلی بلژیکی