فارس ادز

داستان دنباله دار شش یخدانها - مریم برزویی

 یه داستان صوتی خاص 

(با خوانش خود نویسنده)

از اون داستانها که کلی ذهن تون رو درگیر میکنه
و روزها بهش فکر خواهید کرد

اگر علاقه مند به دریافت رایگان بخشی از داستان هستید از طریق فرم تماس با ما اطلاع رسانی نمایید. 

داستان دنباله دار شش یخدانها - مریم برزویی

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

دلیل کاهش قیمت مسکن چیست؟

دلیل کاهش قیمت مسکن چیست؟

ویرایش: 1392/9/24
نویسنده: f_ebrahimi
بیشتر بنگاهداران املاک در مناطق مختلف تهران معتقدند اگر بازار معاملات مسکن در دو، سه ماه باقیمانده به آغازسال نو با رونق رو‌به‌رو شود، بعید به نظر می‌رسد که به دلیل ورود خریداران به بازار، قیمت‌ها با افزایش مواجه شوند.

به گزارش انتخاب به نقل از دنیای اقتصاد ؛ این دسته از فعالان بازار مسکن برای توجیه پیش‌بینی خود گفتند: در حال حاضر چند ماهی است که بازار معاملات مسکن به طور کلی راکد است؛ حتی خریداران برای پرس و جوی قیمت به بازار مراجعه نمی‌کنند چه برسد برای خرید. حال اگر قرار باشد به علت نزدیکی به شب عید، عده‌ای از متقاضیان اقدام به خرید کنند، عاقلانه است که فروشنده‌ها قیمت‌ها را بالا نبرند؛ زیرا با این کار فرصت فروش واحدشان را از دست خواهند داد.

ساخت کلید برای حل معضل مسکن
یکی از مشاوران املاک در شرق تهران درباره چگونگی حل مشکل مسکن به «دنیای اقتصاد» گفت: بنده معتقدم که یک کلید ساز باید برای رفع رکود از بازار مسکن، کلید کارسازی بسازد!
وی در ادامه افزود: به هر حال همه بنگاهداران املاک امیدوارند تا بعد از ماه صفر (نیمه دی)، بازار خرید و فروش و معاملات مسکن با استقبال خریداران مواجه شود.

روزی طلب درباره میزان افت قیمت‌ها در بازار مسکن در خیابان پیروزی بیان کرد: بیشترفروشنده‌ها طی یک ماه گذشته واحدهای خود را متری یک میلیون و 500 هزار تومان به دلیل نبود متقاضی کاهش داده‌اند.

این مشاور املاک قیمت پیشنهادی کنونی هر متر مربع واحدهای مسکونی نوساز در بلوار ابوذر را بین 3 میلیون و 800 هزار تا 4 میلیون و 500 هزار تومان از سوی مالکان اعلام کرد.

هنوز قیمت‌های پیشنهادی با قیمت‌های واقعی فاصله دارند
از سوی دیگر بنگاهدار دیگری در غرب تهران در رابطه با وضعیت فعلی بازار مسکن در بلوار همیلا عنوان کرد: با وجود کاهش قیمت‌هایی که طی چند وقت اخیر در بازار مسکن روی داده، همچنان بازار معاملات راکد است.

وی افزود: حتی شنیده‌ها از سوی مسوولان مسکن حاکی از کاهش 25 درصدی قیمت مسکن تا پایان سال جاری است.

این مشاور املاک، کاهش 25 درصدی قیمت مسکن را برای 3 ماه آینده پیش‌بینی نمی‌کند؛ ولی معتقد است که قیمت‌های پیشنهادی فروشنده‌ها با قیمت‌های واقعی فاصله دارند.

این مشاوراملاک قیمت پیشنهادی هر متر مربع واحد مسکونی نوساز در بلوار همیلا را بین4 میلیون و 500 هزار تا 6 میلیون تومان اعلام کرد.منبع:

http://www.entekhab.ir

امتیاز دهی به مقالهنظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره دلیل کاهش قیمت مسکن چیست؟ نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: بنگاهداران ، تهران ، بازار معاملات مسکن ، خریداران ، افزایش قیمت‌ها ، دنیای اقتصاد ، فروشنده‌ها