فارس ادز

داستان دنباله دار شش یخدانها - مریم برزویی

 یه داستان صوتی خاص 

(با خوانش خود نویسنده)

از اون داستانها که کلی ذهن تون رو درگیر میکنه
و روزها بهش فکر خواهید کرد

اگر علاقه مند به دریافت رایگان بخشی از داستان هستید از طریق فرم تماس با ما اطلاع رسانی نمایید. 

داستان دنباله دار شش یخدانها - مریم برزویی

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

شگفتی آمریکایی‌ها از هنر خلبان ایرانی

شگفتی آمریکایی‌ها از هنر خلبان ایرانی

ویرایش: 1392/10/21
نویسنده: f_ebrahimi
مهر، آرمین تبریزی،خلبان 27 ساله که توانست با نقص فنی در هواپیمای خود آن را با موفقیت در خیابانی شلوغ به زمین بنشاند به یک چهره در آمریکا تبدیل شده است. این خلبان که به تازگی گواهی آموزش پرواز خود را هم دریافت کرده در گفت و گو با رسانه‌ها اعلام کرده که در هنگام پرواز با دو سرنشین دیگر موتور هواپیما دچار نقص عمل‌کرد شده و به خاطر از دست دادن قدرت پیشرانه دست به فرود اضطراری زده است.

به علت شرایط فنی هوایپما آرمین تبریزی تصمیم می‌گیرد تا فرود خود را در یکی خیابان‌های شلوغ شهر آنکوریج در ایالت آلاسکا انجام دهد که اتفاقاً با برف پوشیده شده بود. این خلبان جوان با عبور از چرا‌غ‌های سبز راهنمایی وقتی می‌بیند که ترافیک مسیر با عبور از یک چراغ قرمز به شکلی است که می‌تواند فرود را انجام دهد با خونسردی هواپیمای مدلCessna 172RG خود را به زمین می‌نشاند.

با وجود برخورد با موانع جاده آرمین تبریزی و دو سرنشین دیگر هواپیما هیچ صدمه ایی ندیدند. تبریزی در مصاحبه‌ای گفته است که از سالم بودن همه در این پرواز خوشحال است و تا زمان مشخص شدن نتیجه تحقیقات نمی‌تواند درباره دلیل نقص فنی حرفی بزند. گفته می‌شود پرواز این خلبان برای کنترل وضعیت هواپیما بوده است.


منبع:

http://www.entekhab.ir

امتیاز دهی به مقالهنظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره شگفتی آمریکایی‌ها از هنر خلبان ایرانی نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: آرمین تبریزی ، نقص فنی هواپیما ، هنگام پرواز ، موتور هواپیما ، قدرت پیشرانه ، فرود اضطراری ، شرایط فنی هوایپما