فارس ادز

داستان دنباله دار شش یخدانها - مریم برزویی

 یه داستان صوتی خاص 

(با خوانش خود نویسنده)

از اون داستانها که کلی ذهن تون رو درگیر میکنه
و روزها بهش فکر خواهید کرد

اگر علاقه مند به دریافت رایگان بخشی از داستان هستید از طریق فرم تماس با ما اطلاع رسانی نمایید. 

داستان دنباله دار شش یخدانها - مریم برزویی

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

درمانی فوری برای رفع “افسردگی”!

درمانی فوری برای رفع “افسردگی”!

ویرایش: 1392/11/12
نویسنده: f_ebrahimi
پزشکان به کسانی که دچار یک مشکل شایع در فصل زمستان هستند توصیه می کنند این روش درمانی جالب را حتما امتحان کنند زیرا این روش می تواند مشکل آنها را تا حد بسیاری برطرف نماید.

پزشکان برای غلبه بر “افسردگی” شایع در فصل زمستان به خصوص در میان خانم ها توصیه می کنند که این بانوان به خرید بروند.

گفتنی است، براساس تحقیقات انجام شده خرید کردن می تواند باعث برطرف شدن حالت ناراحتی و اندوه در افراد شود و افرادی که خرید های در حد نرمال انجام می دهند معمولا روحیه شاد تری به نسبت سایر افراد دارند.

بررسی ها نشان می دهند، با وجو مفید بودن خرید کردن برای عوض شدن روحیه و یا رفع غم، اندوه و افسردگی، زیاده روی در این کار می تواند باعث ابتلا به وسواس شود که در صورت تشدید علائم نیاز به درمان روانشناسی پیدا می کند.

پزشکان خرید وسایل کوچک حتی در حد کتاب ، لوازم التحریر ، البسه حتی هدیه برای سایر افراد را یکی از راههای رفع افسردگی معرفی کرده اند در عین حال پزشکان توصیه می کنند افراد در هنگام خرید تنها نباشند زیرا خرید به تنهایی سبب ولخرجی می شود ولی خرید به همراه دوستان علاوه بر انتخاب وسایل مناسب برای خرید مانع از “ولخرجی” می شود.


منبع:

http://kamooneh.com

امتیاز دهی به مقالهنظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره درمانی فوری برای رفع “افسردگی”! نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: فصل زمستان ، افسردگی ، خرید ، حالت ناراحتی و اندوه ، روحیه شاد ، عوض شدن روحیه ، رفع غم ، اندوه و افسردگی ، وسواس