فارس ادز

داستان دنباله دار شش یخدانها - مریم برزویی

 یه داستان صوتی خاص 

(با خوانش خود نویسنده)

از اون داستانها که کلی ذهن تون رو درگیر میکنه
و روزها بهش فکر خواهید کرد

اگر علاقه مند به دریافت رایگان بخشی از داستان هستید از طریق فرم تماس با ما اطلاع رسانی نمایید. 

داستان دنباله دار شش یخدانها - مریم برزویی

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

بهترین راه برای ابراز علاقه به همسر

بهترین راه برای ابراز علاقه به همسر

ویرایش: 1392/11/15
نویسنده: f_ebrahimi
اگر همسرتان بداند که چقدر دوستش دارید زندگی مشترک مستحکم تر و شادتری خواهید داشت . برای ابراز عشق راه های بسیار زیاد وجود دارد که برخی از آنها بسیار ساده هستند بنابراین شما نمی توانید برای انجام ندادن این کار مهم بهانه ای بیاورید .

به او بگویید
ساده ترین راهی که برای ابراز عشق وجود دارد این است که به همسرتان بگویید چقدر دوستش دارید و عشقتان را برایش توصیف کنید. به یاد داشته باشید که اگر از عبارت « دوستت دارم »بسیار استفاده کنید ممکن است کم کم معنای واقعی خودش را ازدست بدهد ولی اگر به موقع و با احساس و درست درزمانی که سرشار از انرژی و عشق هستید از این عبارت جادویی استفاده کنید ، نتیجه خیلی خوبی خواهید گرفت و همسرتان کاملا| درک خواهد کرد که چقدر دوستش دارید.

در کارهای خانه به او کمک کنید
اوایل ازدواج زنها معمولا| همه سعی خود را می کنند که با انجام همه کارهای خانه و استراحت دادن به شوهرشان ،نقش یک همسر خوب را بازی کنند ولی بعد از گذشتن ماه عسل و روزهای اول زندگی مشترک ، این نقش کم کم برایشان خسته کننده می شود و اگر شما به او کمک نکنید و سهم خود را انجام ندهید باعث بوجود آمدن دلخوری خواهید شد. علاوه بر کمک کردن ، با تشکر کردن از همه کارهای کوچکی که او برایتان انجام می دهد به او نشان دهید که ارزش کارهایش را می دانید.


منبع:

http://www.seemorgh.comو

امتیاز دهی به مقالهنظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره بهترین راه برای ابراز علاقه به همسر نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: زندگی مشترک ، ابراز عشق ، انرژی و عشق ، ازدواج ، همسر خوب ، ماه عسل ، دلخوری