فارس ادز

داستان دنباله دار شش یخدانها - مریم برزویی

 یه داستان صوتی خاص 

(با خوانش خود نویسنده)

از اون داستانها که کلی ذهن تون رو درگیر میکنه
و روزها بهش فکر خواهید کرد

اگر علاقه مند به دریافت رایگان بخشی از داستان هستید از طریق فرم تماس با ما اطلاع رسانی نمایید. 

داستان دنباله دار شش یخدانها - مریم برزویی

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

خاویار اصل چه ویژگی‌هایی دارد؟

خاویار اصل چه ویژگی‌هایی دارد؟

ویرایش: 1392/11/27
نویسنده: f_ebrahimi

مدیر‌کل دامپزشکی استان یزد با تاکید در مورد برخورد با عرضه‌کنندگان خاویار‌های تقلبی در بازار، هشدار داد: مردم در مواجه با خاویارهای با منشاء خارج از کشور، مطمئن باشند که تقلبی است.

به گزارش ایسنا، دکتر |علی‌اکبر حداد‌زاده| اعلام کرد:به تازگی براساس گزارش بازرسین دامپزشکی متاسفانه عده‌ای افراد سودجو در استان یزد اقدام به عرضه خاویار تقلبی غیرمجاز وارداتی از برخی کشورها می‌کنند که به علت ناشناخته بودن و نداشتن هر گونه تأییدیه بهداشتی، خرید و فروش و مصرف آن ممنوع است.

وی تصریح کرد: بر اساس استعلام از سازمان دامپزشکی کل کشور، واردات هیچگونه محصول خاویار از هیچ کدام از کشورها به ایران صورت نگرفته است و اگر مردم به نمونه‌ای از خاویار که منشاء آن خارج از کشور باشد، برخورد کردند، مطمئن باشند که تقلبی است و به محض اطلاع بازرسین دامپزشکی از عرضه آن جلوگیری به عمل می‌آید.

مدیر کل دامپزشکی در مورد مشخصات خاویار اصلی و طبیعی و تفاوت آن با خاویارهای تقلبی نیز توضیح داد: خاویار اصلی دارای دانه‌هایی به شکل بیضی و سایزهای متفاوت است و این در حالی است که محصولات تقلبی مذکور دارای دانه‌های یک شکل و هم اندازه هستند و برخلاف خاویار اصلی حالت ژله‌ای و چسبنده دارند.

دکر حدادزاده در پایان اظهار کرد: ضمن تأکید بر برخورد قانونی با افراد سودجو، توصیه می‌شود مردم از خرید و مصرف این محصولات که علاوه بر ضرر اقتصادی می‌تواند منجر به خطر افتادن سلامت افراد شود، خودداری کرده و مراتب را برای پیگیری به شبکه‌های دامپزشکی شهرستان خود اطلاع دهند.


منبع:

http://tik.ir/

امتیاز دهی به مقالهنظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره خاویار اصل چه ویژگی‌هایی دارد؟ نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: عرضه‌کنندگان خاویار‌های تقلبی ، خاویار تقلبی ، مشخصات خاویار اصلی و طبیعی ، دانه‌هایی به شکل بیضی ، حالت ژله‌ای و چسبنده ، ضرر اقتصادی ، شبکه‌های دامپزشکی