فارس ادز

داستان دنباله دار شش یخدانها - مریم برزویی

 یه داستان صوتی خاص 

(با خوانش خود نویسنده)

از اون داستانها که کلی ذهن تون رو درگیر میکنه
و روزها بهش فکر خواهید کرد

اگر علاقه مند به دریافت رایگان بخشی از داستان هستید از طریق فرم تماس با ما اطلاع رسانی نمایید. 

داستان دنباله دار شش یخدانها - مریم برزویی

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

صدور مدرک ديپلم به صورت کارت هوشمند از سال آینده

صدور مدرک ديپلم به صورت کارت هوشمند از سال آینده

ویرایش: 1392/11/28
نویسنده: f_ebrahimi
معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش گفت: بر اساس طرحی که در دستور کار قرار گرفته است از سال تحصیلی آینده مدرک دیپلم به صورت کارت هوشمند صادر می شود.

زرافشان در مصاحبه با خبرنگار واحد مرکزی خبر گفت: با صدور این کارت ضریب امنیت این مدرک تحصیلی بالا میرود و امکان سوء استفاده از آن وجود ندارد.

وی اضافه کرد: این کارت هوشمند امکان پی گیری اطلاعات دانش آموزان را در هر لحظه به آموزش و پرورش می دهد و به هیچ عنوان قابل جعل نیست.

زرافشان همچنین خاطر نشان کرد: از سال تحصیلی آینده به دانش آموزان متوسطه در پایان دوره
تحصیلی علاوه بر دیپلم، گواهی نامه مهارت یک حرفه ای داده می شود.

معاون وزیر آموزش و پرورش همچنین تاکید کرد: به دانش آموزان دوره متوسطه از سال تحصیلی آینده گواهی نامه پایان دوره آموزشی کامپیوتر و زبان خارجی در صورتی که بتوانند این دوره ها را با موفقیت بگذرانند، داده می شود.

زرافشان یادآور شد: از سال تحصیلی آینده23رشته تحصیلی جدید به رشته های کاردانش هنرستان ها اضافه می شود و بسیاری از رشته ها که بازار کار ندارد نیز حذف خواهد شد.

وی از راه اندازی دو رشته جدید تحصیلی کارگزاری بورس و تکنسین تعمیر و نگهداری آسانسور در دوره کاردانش، هنرستان ها خبر داد و افزود: این رشته ها با توجه به نیاز بازار دایر خواهد شد.


منبع:

http://tik.ir/

امتیاز دهی به مقالهنظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره صدور مدرک ديپلم به صورت کارت هوشمند از سال آینده نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: وزارت آموزش و پرورش ، سال تحصیلی ، مدرک دیپلم ، کارت هوشمند ، ضریب امنیت ، مدرک تحصیلی ، پی گیری اطلاعات ، دانش آموزان