فارس ادز

داستان دنباله دار شش یخدانها - مریم برزویی

 یه داستان صوتی خاص 

(با خوانش خود نویسنده)

از اون داستانها که کلی ذهن تون رو درگیر میکنه
و روزها بهش فکر خواهید کرد

اگر علاقه مند به دریافت رایگان بخشی از داستان هستید از طریق فرم تماس با ما اطلاع رسانی نمایید. 

داستان دنباله دار شش یخدانها - مریم برزویی

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

هشدارآمریکا به مسافران:پیش ازسوار شدن به هواپیما کفش‌هایتان رادرآورید

هشدارآمریکا به مسافران:پیش ازسوار شدن به هواپیما کفش‌هایتان رادرآورید

ویرایش: 1392/12/3
نویسنده: f_ebrahimi
دولت آمریکا در هشداری جدید از افزایش احتمال تلاش‌ها برای حمل مواد منفجره از طریق جاسازی در کفش مسافران خطوط هوایی خبر داده و از شرکت‌های هواپیمایی خواسته است در این زمینه هوشیار باشند.

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری ایتارتاس، این دومین هشدار امنیتی دولت آمریکا طی دو هفته گذشته است. اولین هشدار امنیتی همزمان با شروع مسابقات المپیک زمستانی در شهر سوچی روسیه منتشر شد که در آن کاخ سفید نسبت به افزایش احتمال جاسازی مواد منفجره در تیوب خمیردندان هشدار می‌داد.

سازمان امنیت ملی آمریکا در این هشدار به مورد بخصوصی اشاره نکرده، اما تاکید کرده است این هشدار بیشتر متوجه پروازهایی است که از خارج خاک آمریکا به داخل این کشور در حرکتند.

در سال 2001، ریچارد رید، شهروند انگلیسی تلاش کرد تا با مواد منفجره‌ای که در کفش‌هایش جاسازی کرده بود پرواز پاریس به میامی را منفجر کند.

سازمان امنیت ملی آمریکا که هشدار جدید خود را به خبرگزاری آسوشیتدپرس ارسال کرده، اعلام کرده است: ما همچون همیشه بر اساس اطلاعات جدیدی که دریافت می‌کنیم، میزان هشدارهای امنیتی را بازتنظیم می‌کنیم و این بار هم بر اساس گزارش‌های تیم‌های عملیاتی و اطلاعاتی خود عمل کرده‌ایم تا نسبت به هرگونه تغییر در میزان تهدیدهای امنیتی هشدار دهیم.

هم اکنون در تمامی فرودگاه‌های آمریکا، مسافران پیش از سوار شدن، باید کفش‌های خود را برای بازرسی درآوردند تا از مسیر کنترل و دستگاههای تشخیص عبور داده شوند.


منبع:

http://www.entekhab.ir

امتیاز دهی به مقالهنظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره هشدارآمریکا به مسافران:پیش ازسوار شدن به هواپیما کفش‌هایتان رادرآورید نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: دولت آمریکا ، حمل مواد منفجره ، جاسازی در کفش ، خطوط هوایی ، هشدار امنیتی ، دولت آمریکا ، مسابقات المپیک زمستانی ، تیوب خمیردندان