فارس ادز

داستان دنباله دار شش یخدانها - مریم برزویی

 یه داستان صوتی خاص 

(با خوانش خود نویسنده)

از اون داستانها که کلی ذهن تون رو درگیر میکنه
و روزها بهش فکر خواهید کرد

اگر علاقه مند به دریافت رایگان بخشی از داستان هستید از طریق فرم تماس با ما اطلاع رسانی نمایید. 

داستان دنباله دار شش یخدانها - مریم برزویی

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

شوخی احمقانه ای که صندوقدار بانک را بیهوش کرد

شوخی احمقانه ای که صندوقدار بانک را بیهوش کرد

ویرایش: 1392/12/6
نویسنده: f_ebrahimi
یک کارمند بانک در شهر شفیلد انگلستان که در جریان حمله دزدان نقابدار با شلیک گلوله زخمی شده بود پس از یک ماه معالجه به سر کار خود بازگشت، ولی با شوخی احمقانه همکارانش از ترس نقش برزمین شد و نزدیک بود این شوخی به قیمت جانش تمام شود.

یک ماه پیش سه دزد مسلح نقابدار با حمله به بانک با شلیک گلوله به این صندوقدار بانک به نام «روبین» توانستند مقداری پول به سرقت ببرند.

به خاطر اصابت گلوله به پای «روبین»، این کارمند مدت یک ماه در بیمارستان تحت درمان قرار گرفت ولی در اولین روز بازگشت به بانک، سه تن از همکارانش برای شوخی با نقابی به چهره و با یک اسلحه شکاری به بانک هجوم آوردند و همان صحنه سرقت یک ماه پیش را تکرار کردند.

«روبین» با دیدن چنین صحنه ای وحشتزده از حال رفت و سه همکارش با برداشتن نقاب از چهره شلیک خنده را سر دادند اما متوجه شدند «روبین» از این شوخی احمقانه دچار شوک شدیدی شده است که فوراً او را با آمبولانس به بیمارستان رساندند تا معالجه شود.


منبع:

http://tik.ir/

امتیاز دهی به مقالهنظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره شوخی احمقانه ای که صندوقدار بانک را بیهوش کرد نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: کارمند بانک ، شهر شفیلد انگلستان ، حمله دزدان نقابدار ، شلیک گلوله ، صندوقدار بانک ، اصابت گلوله ، اسلحه شکاری ، صحنه سرقت