فارس ادز

داستان دنباله دار شش یخدانها - مریم برزویی

 یه داستان صوتی خاص 

(با خوانش خود نویسنده)

از اون داستانها که کلی ذهن تون رو درگیر میکنه
و روزها بهش فکر خواهید کرد

اگر علاقه مند به دریافت رایگان بخشی از داستان هستید از طریق فرم تماس با ما اطلاع رسانی نمایید. 

داستان دنباله دار شش یخدانها - مریم برزویی

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

معاوضه قبرهای 300 میلیونی با زمین و ملک!

معاوضه قبرهای 300 میلیونی با زمین و ملک!

ویرایش: 1392/12/13
نویسنده: f_ebrahimi
این روزها در رکود بازار مسکن، بازار خرید و فروش قبر در پایتخت داغ است؛ قبرهایی که قیمت‌شان از 20میلیون شروع می‌شود و به 300 میلیون هم می‌رسد و جالب آنکه دلالان حاضرند قبرها را با خودرو، زمین و خانه معاوضه کنند!

در بسیاری از گورستان‌ها به خصوص گورستان‌هایی که در حواشی بقاع متبرکه و امامزاده‌ها قرار دارند، مافیایی راه انداخته‌اند که گذشته از بدبینی‌ها و ایجاد پارادوکس‌های غیرقابل قبول، کلیت دین مبین اسلام و مذهب تشیع را زیر سؤال برده‌اند و مسئولان ما هم در ذهن متوهم خود سودای خدمت می‌پرورند و معمولاً آخرین کسانی که به جار و جنجال‌هایی اینچنینی می‌رسند، همین مسئولان می‌باشند که باید همواره در خط مقدم مقابله با چنین هنجارشکنی‌هایی حضور داشته باشند که متأسفانه نیستند.

طبق تحقیقات یک قبر دومتری در امامزاده عینعلی و زینعلی تهران تا چند سال گذشته بالغ بر 100 میلیون تومان خرید و فروش می‌شد که با این قیمت در زمان خود به آسانی امکان خرید یک آپارتمان 50 متری در مرکز پایتخت ممکن بود. با این احوال باید در مسلمانی بعضی‌ها تردید کرد.


منبع:

http://www.entekhab.ir

امتیاز دهی به مقالهنظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره معاوضه قبرهای 300 میلیونی با زمین و ملک! نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: رکود بازار مسکن ، بازار خرید و فروش قبر ، دلالان قبر ، خودرو ، زمین ، خانه ، گورستان‌های حواشی بقاع متبرکه ، امامزاده‌