فارس ادز

داستان دنباله دار شش یخدانها - مریم برزویی

 یه داستان صوتی خاص 

(با خوانش خود نویسنده)

از اون داستانها که کلی ذهن تون رو درگیر میکنه
و روزها بهش فکر خواهید کرد

اگر علاقه مند به دریافت رایگان بخشی از داستان هستید از طریق فرم تماس با ما اطلاع رسانی نمایید. 

داستان دنباله دار شش یخدانها - مریم برزویی

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

هر 5 سال یک بار باید این آزمایش را بدهید

هر 5 سال یک بار باید این آزمایش را بدهید

ویرایش: 1392/12/14
نویسنده: f_ebrahimi
کلسترول خون که یکی از بیماری‌های خاموش در دنیای امروزی به حساب می آید عامل مرگ ومیر بیش از میلیون‌ها نفر در سراسر دنیا می‌باشد.

کلسترول خون از بیماری‌هایی است که نشانه‌ها و علائم آن در بدن دیر خود را نشان می‌دهند و زمانی ما آن را احساس می‌کنیم که به طور کامل درگیر بیماری قلبی و عروقی و یا چربی و فشارخون شده باشیم.

بررسی‌ها نشان می‌دهند، کلسترول خون درمراحل اولیه خود را در دریچه‌های قلب نشان می‌دهد و پس از آن با بسته شدن رگ‌ها مراحل درمان را برای بیماران مشکل تر می‌کند.

گفتنی است، این آزمایش مانند آزمایش خون است اما بازده زمانی آن طولانی‌تر است و بعد از 30 سالگی انجام این آزمایش هر 5سال ضروری است.

نتایج مطالعات نشان می‌دهند، پیشرفت این آزمایش منجر به ایجاد خطرات بسیاری برای سلامتی می‌شود و اگر احساس تکرار سرگیجه دارید و قلب شما دردناک می‌شود و هنگام راه رفتن پس از مدتی نفس نفس می‌زنید و مثل روزهای قبل توان کافی برای انجام کار‌هایتان را ندارید حتماً با یک چکاب و آ‍زمایش کلسترول خون باید از وضعیت آن آگاه شوید.


منبع:

http://kamooneh.com

امتیاز دهی به مقالهنظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره هر 5 سال یک بار باید این آزمایش را بدهید نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: کلسترول خون ، بیماری‌های خاموش ، عامل مرگ ومیر ، بیماری قلبی و عروقی ، چربی و فشارخون ، دریچه‌های قلب ، بسته شدن رگ‌ها ، سلامتی