فارس ادز

داستان دنباله دار شش یخدانها - مریم برزویی

 یه داستان صوتی خاص 

(با خوانش خود نویسنده)

از اون داستانها که کلی ذهن تون رو درگیر میکنه
و روزها بهش فکر خواهید کرد

اگر علاقه مند به دریافت رایگان بخشی از داستان هستید از طریق فرم تماس با ما اطلاع رسانی نمایید. 

داستان دنباله دار شش یخدانها - مریم برزویی

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ورود تاکسی MVM به ناوگان حمل و نقل عمومی

ورود تاکسی MVM به ناوگان حمل و نقل عمومی

ویرایش: 1392/12/18
نویسنده: f_ebrahimi
سفیر چین در ایران گفت: قرار است تاکسی ام وی ام 530 به ناوگان حمل و نقل عمومی کشور ایران افزوده شود که در مرحله نخست با شهرداری مشهد قراردارد منعقد شده و در حال انتقال این خودروها به مشهد هستیم.

به گزارش ایسنا، یوهانگ یانگ در حاشیه بازدید از شرکت‌های خودروسازی چین‌ در ارگ جدید بم در جمع خبرنگاران با اعلام این خبر اظهارکرد: این 3000 دستگاه تاکسی تنها بخشی از تولیدات ما در بم است و ما با تولیدات متفاوت خودرو سعی داریم، رضایت مردم را جلب کنیم.

وی با بیان اینکه در حال حاضر 2300 کارگر در کارخانه ام وی ام در بم فعال هستند ادامه‌داد: میزان تولیدات این شرکت به بیش از 5000 خودرو تا پایان ماه افزایش می‌یابد.

سفیر چین در ایران، روابط ایران و چین را در زمینه تجاری، اقتصادی، علمی و توریسم خوب توصیف کرد و خاطر نشان کرد: چین برای توسعه این همکاری‌ها آمادگی دارد و بستر کار نیز برای توسعه فعالیت ما فراهم است.


منبع:

http://tik.ir/

امتیاز دهی به مقالهنظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره ورود تاکسی MVM به ناوگان حمل و نقل عمومی نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: تاکسی ام وی ام ، ناوگان حمل و نقل عمومی ، کشور ایران ، شهرداری مشهد ، خودروسازی چین‌ ، روابط ایران و چین ، زمینه تجاری