فارس ادز

داستان دنباله دار شش یخدانها - مریم برزویی

 یه داستان صوتی خاص 

(با خوانش خود نویسنده)

از اون داستانها که کلی ذهن تون رو درگیر میکنه
و روزها بهش فکر خواهید کرد

اگر علاقه مند به دریافت رایگان بخشی از داستان هستید اینجا کلیک کنید. 

داستان دنباله دار شش یخدانها - مریم برزویی

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

شجاع‌ترین زن جهان از نگاه آمریکایی‌ها

شجاع‌ترین زن جهان از نگاه آمریکایی‌ها

ویرایش: 1392/12/18
نویسنده: f_ebrahimi
لقب “شجاع ترین زن جهان” به “مها عبدالله المنیف” پزشک عربستانی و مشاور شورای مشورتی این کشور اعطا شد.
العالم، سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا در سخنانی به مناسبت روز جهانی زن گفت: دکتر “مها عبدالله المنیف” مدیر اجرایی برنامه ملی امنیت خانواده عربستان، با تلاش در جهت گسترش آگاهی وهوشیاری جامعه و مبارزه با خشونت در خانواده و رسیدگی به قربانیان تعرض به کودکان، از قربانیان تجاوز و تعرض به خانواده‌ها در این کشور حمایت کرده است.

سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا افزود: برنامه ملی امنیت خانواده عربستان، طرحی را برای حمایت از خانواده‌ها و ارائه آمار درزمینه خشونت در خانواده‌ها و تعرض به کودکان این کشور تدوین؛ و خدماتی را به قربانیان تجاوز به خانواده‌ها ارائه کرده و بر اساس این طرح، هیأت دولت، قانونی را برای رسیدگی به این مشکلات وضع خواهد کرد.

وی افزود: برنامه ملی امنیت خانواده همچنین نقش مهمی را در زمینه تهیه پیش‌نویس و ارائه مشورت درباره سیتسم حمایت در برابر تعرض‌ها و خشونت در خانواده ها ایفا کرده که برای نخستین بار در عربستان، خشونت در خانواده را جرم برشمرده است.

لقب “شجاع ترین زن جهان” پیش از این، به ده زن از اوکراین، افغانستان، فیجی، گرجستان، گواتمالا، هند، مالی، تاجیکستان و زمیبابوه داده شده است.


منبع:

http://kamooneh.com

امتیاز دهی به مقالهنظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره شجاع‌ترین زن جهان از نگاه آمریکایی‌ها نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: شجاع ترین زن جهان ، مها عبدالله المنیف ، روز جهانی زنب ، رنامه ملی امنیت خانواده عربستان ، گسترش آگاهی وهوشیاری جامعه ، مبارزه با خشونت در خانواده ، رسیدگی به قربانیان تعرض به کودکان