فارس ادز

داستان دنباله دار شش یخدانها - مریم برزویی

 یه داستان صوتی خاص 

(با خوانش خود نویسنده)

از اون داستانها که کلی ذهن تون رو درگیر میکنه
و روزها بهش فکر خواهید کرد

اگر علاقه مند به دریافت رایگان بخشی از داستان هستید از طریق فرم تماس با ما اطلاع رسانی نمایید. 

داستان دنباله دار شش یخدانها - مریم برزویی

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

“سمی مهلک و کشنده” که در “بادمجان” پنهان است!

“سمی مهلک و کشنده” که در “بادمجان” پنهان است!

ویرایش: 1392/12/21
نویسنده: f_ebrahimi
بررسی های جدید دانشمندان نشان می دهد بادمجان جزو سبزیجاتی پرمصرف در سبد خانواده ها به شمار می رود که هنگام خرید آنها باید نهایت احتیاط را به کار گیرید.

بادمجان جزو سبزیجاتی است که کشاورزان از چیدن و برداشت آن قبل از نارس بودن و در زمان رشد باید جدا جلوگیری کنند در غیر این صورت جان افراد بسیاری را به خطر می اندازند.

بررسی ها نشان می دهند، در بادمجان نوعی سم خطرناک موجود است که برای تشخیص آن می توانید قبل از آنکه بادمجان خریداری کنید اگر قسمتی سبز و یا بسیار سخت در بادمجان دیدید آن ناحیه جزو قسمت هایی است که در صورت مصرف دچار مسمومیت های حاد خواهید شد و زمینه برای رشد سلول و “تومورهای سرطانی” در بدن شما فراهم می شود.

گفتنی است، بادمجان اگر چه فواید بسیاری دارد و جزو سبزیجاتی به شمار می آید که نقش ویژه ای در تقویت روده و معده و بر طرف کردن یبوست و مشکل های گوارشی دارد ولی پزشکان توصیه می کنند بهتر است قبل از پوست کندن بادمجان 5 دقیقه آن را در آب بجوشایند تا مواد سمی زیر پوست آن خارج شود سپس آنها را مصرف کنید و مصرف نوع آب پز آن بسیار مفیدتر از سرخ کردن آن است.


منبع:

http://kamooneh.com

امتیاز دهی به مقالهنظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره “سمی مهلک و کشنده” که در “بادمجان” پنهان است! نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: بادمجان ، سم خطرناک ، مسمومیت ، رشد سلول ، تومورهای سرطانی ، تقویت روده و معده ، بر طرف کردن یبوست ، مشکل های گوارشی