فارس ادز

داستان دنباله دار شش یخدانها - مریم برزویی

 یه داستان صوتی خاص 

(با خوانش خود نویسنده)

از اون داستانها که کلی ذهن تون رو درگیر میکنه
و روزها بهش فکر خواهید کرد

اگر علاقه مند به دریافت رایگان بخشی از داستان هستید از طریق فرم تماس با ما اطلاع رسانی نمایید. 

داستان دنباله دار شش یخدانها - مریم برزویی

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

حراج شب عید در بازار مسکن!

حراج شب عید در بازار مسکن!

ویرایش: 1392/12/21
نویسنده: f_ebrahimi
معمولا زمانی که نزدیک به شب عید است تعداد فروشنده‌های پول لازم، تعداد واحدهای اکازیون و حجم فایل‌های فروش فوری در بازار مسکن طبق گفته بنگاهداران املاک، به طور چشمگیری افزایش پیدا می‌کند.

البته اغلب مشاوران املاک براین باورند که در این میان عده‌ای از افراد سودجو برای کسب منفعت، خود را به عنوان فروشنده واقعی یا واحدشان را به نام فایل اکازیون معرفی می‌کنند تا با سوءاستفاده از شرایط حاکم بر بازار شب‌عید واحدشان را به نقدینگی تبدیل کنند.

یکی از دلالان مسکن که مسوول مشتری‌یابی یک فایل مسکونی 90 متری نوساز در خیابان سهروردی شمالی است به خریداران اعلام کرده است: «الان وقت خرید است!»

قیمت پیشنهادی هر متر از واحد مذکور، 6 میلیون و 300 هزار تومان تعیین شده است. این قیمت اعلام شده نرخی کمتر از قیمت‌های پیشنهادی در بازار مسکن خیابان سهروردی نیست،ولی به هر حال دلال این واحد متقاضیان را تشویق به خرید کرده است.

علاوه براین یکی از فروشنده‌های پول لازم در خیابان جنت آباد «پول لازم بودن و فروش در کمترین زمان» را اعلام کرده است.

وی واحد نوساز 87 متری خود را به همراه کلیه امکانات، متری 4 میلیون و 200 هزار تومان قیمت‌گذاری کرده است. شواهد در بازار خرید و فروش در جنت‌آباد نشان می‌دهد که تعداد واحدهای نوسازی که با این قیمت به بازار عرضه می‌شوند، کم نیست.

همچنین در فایل فروشی، بنگاهداری به اصطلاح یک تیر و سه نشان کرده است، زیرا مضمون آگهی به این شرح است: «اکازیون واقعی بهترین خرید سال 92» واحدی به متراژ 67 متر مربع با منظره ابدی به قیمت 500 میلیون تومان به‌دلیل پول لازم بودن، فوری فروشی اعلام می‌شود.

یکی از واحدهایی که به عنوان «آخرین فرصت خرید قبل از عید» به خریداران توصیه شده است یک واحد 78 متری 18 سال ساخت در خیابان خواجه نظام است که قیمت کل آن 139 میلیون و 900 هزار تومان محاسبه شده است.

«فرصت طلایی خریداران باهوش» عنوانی است که برای یک واحد 64 متری 2 سال ساخت با کلیه امکانات در نظر گرفته شده است و قیمت پیشنهادی هر متر مربع این واحد 4 میلیون و 900 هزار تومان است و مالک به مقطوع بودن قیمت فروش اشاره کرده است.


منبع:

http://www.entekhab.ir

امتیاز دهی به مقالهنظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره حراج شب عید در بازار مسکن! نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: شب عید ، بازار مسکن ، بنگاهداران املاک ، مشاوران املاک ، دلالان مسکن ، خرید ، بازار خرید و فروش