فارس ادز

داستان دنباله دار شش یخدانها - مریم برزویی

 یه داستان صوتی خاص 

(با خوانش خود نویسنده)

از اون داستانها که کلی ذهن تون رو درگیر میکنه
و روزها بهش فکر خواهید کرد

اگر علاقه مند به دریافت رایگان بخشی از داستان هستید از طریق فرم تماس با ما اطلاع رسانی نمایید. 

داستان دنباله دار شش یخدانها - مریم برزویی

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

استعدادهای فوتبال ایران به رئال مادرید می‌روند

استعدادهای فوتبال ایران به رئال مادرید می‌روند

ویرایش: 1392/12/22
نویسنده: f_ebrahimi
قرارداد همکاری یک شرکت ایرانی با باشگاه رئال مادرید برای انتقال استعدادهای فوتبال ایران به اسپانیا امضا شد. در این راستا قرار است مدیر بخش فوندانسیون باشگاه رئال مادرید اوایل سال 93 به ایران سفر کند.

به گزارش مهر، این قرارداد بین خواکین مسوول فونداسیون مدارس فوتبال رئال مادرید و محمد محمدی راد مدیرعامل گروه ساحل آفتاب به امضا رسیده و براساس آن نمایندگی انحصاری رئال مادرید در ایران به این گروه واگذار شده تا زمینه انتقال نونهالان و نوجوانان مستعد ایران به بخش فوندانسیون رئال مادرید فراهم شود.

براساس توافقات صورت گرفته قرار است خواکین به همراه گروهی از مسئولان بخش فوندانسیون رئال مادرید اوایل سال 93 به ایران سفر کنند. ضمن اینکه قرار است ثبت نام از علاقمندان برای اعزام به مدارس فوتبال باشگاه رئال مادرید اوایل سال آینده شروع شود.

پس از سفر خواکین به ایران قرار است در نشستی خبری جزئیات همکاری گروه ساحل آفتاب با باشگاه رئال مادرید تشریح شود. ضمن اینکه شرایط و جزئیات ثبت نام از علاقمندان برای اعزام به اسپانیا نیز در همان مقطع اعلام خواهد شد.


منبع:

http://www.entekhab.ir

امتیاز دهی به مقالهنظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره استعدادهای فوتبال ایران به رئال مادرید می‌روند نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: باشگاه رئال مادرید ، استعدادهای فوتبال ، اسپانیا ، فوندانسیون باشگاه رئال مادرید ، مدارس فوتبال ، گروه ساحل آفتاب ، فوتبال