فارس ادز

داستان دنباله دار شش یخدانها - مریم برزویی

 یه داستان صوتی خاص 

(با خوانش خود نویسنده)

از اون داستانها که کلی ذهن تون رو درگیر میکنه
و روزها بهش فکر خواهید کرد

اگر علاقه مند به دریافت رایگان بخشی از داستان هستید از طریق فرم تماس با ما اطلاع رسانی نمایید. 

داستان دنباله دار شش یخدانها - مریم برزویی

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

صادرات نفت ایران به بیشترین مقدار رسید

صادرات نفت ایران به بیشترین مقدار رسید

ویرایش: 1392/12/25
نویسنده: f_ebrahimi
آژانس بین‌المللی انرژی با انتشار گزارشی اعلام کرد صادرات نفت ایران به بالاترین رقم در سال گذشته رسیده است.

فارس: یک سازمان فعال در زمینه انرژی روز جمعه اعلام کرده صادرات نفتی ایران طی دو ماه گذشته به بالاترین رقم در سال گذشته رسیده است.

روزنامه آمریکایی وال‌استریت ژورنال ضمن اعلام این خبر افزوده در صورتی که این افزایش در صادرات ادامه یابد میزان صادرات ایران از آنچه در توافق ژنو مقرر شده بیشتر می‌شود. طبق این توافقنامه که در روز سوم آذرماه سال جاری بین ایران و کشورهای 1+5 منعقد شد صادرات نفت ایران نباید به طور متوسط بیشتر از یک میلیون بشکه در روز باشد.

طبق نوشته وال‌استریت ژورنال، افزایش رقم صادرات نفتی ایران از سوی دیگر به معنی تمایل رو به رشد مشتریان نفت خام این کشور برای خرید آن است.

داده‌های آژانس بین‌المللی انرژی که روز جمعه منتشر شده نشان می‌دهد پس از توافق ژنو، کاهش خطرات سیاسی خرید نفت ایران موجب شده فروش نفت ایران افزایش یابد.

این سازمان مستقر در پاریس در گزارش ماهانه خود گفته صادرات نفت خام ایران در ماه ژانویه به طور متوسط به 1.16 میلیون بشکه در روز رسیده است. این رقم در سال 2013 برابر یک میلیون بشکه در روز بوده است.


منبع:

http://www.entekhab.ir

امتیاز دهی به مقالهنظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره صادرات نفت ایران به بیشترین مقدار رسید نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: آژانس بین‌المللی انرژی ، صادرات نفت ایران ، میزان صادرات ایران ، توافق ژنو ، ایران و کشورهای 1+5 ، افزایش رقم صادرات نفتی ایران ، مشتریان نفت خام