فارس ادز

داستان دنباله دار شش یخدانها - مریم برزویی

 یه داستان صوتی خاص 

(با خوانش خود نویسنده)

از اون داستانها که کلی ذهن تون رو درگیر میکنه
و روزها بهش فکر خواهید کرد

اگر علاقه مند به دریافت رایگان بخشی از داستان هستید از طریق فرم تماس با ما اطلاع رسانی نمایید. 

داستان دنباله دار شش یخدانها - مریم برزویی

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

یک ایرانی در میان شش نویسنده برتر جهان

یک ایرانی در میان شش نویسنده برتر جهان

ویرایش: 1392/12/28
نویسنده: f_ebrahimi
نام هوشنگ مرادی کرمانی در فهرست شش نویسنده برتر جهان در حوزه ادبیات کودک و نوجوان قرار گرفت.

به گزارش ایسنا، هیات داوران جایزه جهانی هانس کریستین اندرسون، نام شش نویسنده و تصویرگر برتر در حوزه ادبیات کودک و نوجوان را برای دریافت جایزه اندرسون در سال 2014 اعلام کردند. نام شش نویسنده و تصویرگر از میان 58 کاندیدا و 33 بخش ملی IBBY 2014 اعلام شد.

برنده‌ نهایی این جایزه جهانی 24 مارس در بلغارستان اعلام می‌شوند. نروژ، ایران، آلمان، ژاپن کشورهایی هستند که نویسندگانی از آن‌ها به عنوان نامزدهای دریافت جایزه جهانی هانس کریستین اندرسون اعلام شده است. جایزه هانس کریستین اندرسون یا نوبل کوچک معتبرترین جایزه ادبی و هنری در حوزه ادبیات کودک است که از سوی دفتر بین‌المللی کتاب برای نسل جوان به منظور بالا بردن سطح ادبی و هنری کتاب‌های کودکان هر دو سال یک بار به مجموعه آثار یک نویسنده و یک تصویرگر داده می‌شود.

هوشنگ مرادی کرمانی از طرف شورای کتاب کودک، به عنوان نامزد ایرانی دریافت جایزه هانس کریستین اندرسون در سال 2014 معرفی شده بود. نام او در شمار چهره‌های ماندگار ثبت شده است و در سال 2007 و 2008 از سوی شورای کتاب کودک، نامزد دریافت جایزه آسترید لیندگرن بوده است.منبع:

http://www.entekhab.ir

امتیاز دهی به مقالهنظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره یک ایرانی در میان شش نویسنده برتر جهان نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: هوشنگ مرادی کرمانی ، شش نویسنده برتر جهان ، ادبیات کودک و نوجوان ، جایزه جهانی هانس کریستین اندرسون ، جایزه اندرسون در سال 2014 ، نویسنده و تصویرگر ، بلغارستان