فارس ادز

داستان دنباله دار شش یخدانها - مریم برزویی

 یه داستان صوتی خاص 

(با خوانش خود نویسنده)

از اون داستانها که کلی ذهن تون رو درگیر میکنه
و روزها بهش فکر خواهید کرد

اگر علاقه مند به دریافت رایگان بخشی از داستان هستید از طریق فرم تماس با ما اطلاع رسانی نمایید. 

داستان دنباله دار شش یخدانها - مریم برزویی

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ادعای جالب یک زن درباره هواپیمای مالزی

ادعای جالب یک زن درباره هواپیمای مالزی

ویرایش: 1393/1/3
نویسنده: f_ebrahimi
از بیش از ده روز پیش که یک هواپیمای غول پیکر خطوط هوایی مالزی بدون به جا گذاشتن هیچ نشانه ای از خود ناپدید شده، بحث ها، شایعات و گمانه های متعددی درباره سرنوشت این هواپیما درگرفته است. ولی در تازه ترین و شاید جالب ترین مورد، یک زن مدعی شده سقوط این هواپیما را به چشم دیده است.

به گزارش «تابناک»، روزنامه «استار» مالزی بر اساس اظهارات یک زن اهل این کشور این گمانه را مطرح کرده که پرواز شماره 370 خطوط هوایی مالزی، در دریای «آندامان» سقوط کرده و سپس هزاران کیلومتر آن سوتر به سمت جنوب اقیانوس هند برده شده است.

به نوشته این روزنامه، «رجا دلاله رجا لطیفه»، یک زن 53 ساله مالزیایی، مدعی شده هنگامیکه در تاریخ 8 مارس از زیارت خانه خدا در مکه به کوالالامپور بازمی گشته، هواپیمای مفقود شده مالزیایی را دیده که بخشی از آن در آب فرو رفته است.

رجا می گوید که با پرواز ساعت 3:30 صبح به وقت عربستان (8:30 به وقت مالزی) از جده به کوالالامپور در حرکت بوده و وقتی هواپیما بر قرز شهر «چنای» در جنوب اقیانوس هند می رسد، وی چیزی عجیب در اقیانوس می بیند که شبیه یک هواپیما بوده است.

وی می گوید که اصولاً نمی تواند وقتی سوار هواپیماست به خواب برود و عادت دارد که از پنجره هواپیما بیرون را نگاه کند. به گفته این زن، زمانی که شیء شبیه به هواپیما مشاهده شده، وی با کنترل نقشه آنلاین موجود در هواپیما متوجه موقعیت مکانی خود که بر فراز شهر چتای بوده، شده است. رجا می گوید با دقت بیشتر متوجه شده چیزی که در حال فرو رفتن در آب است، قطعاً یک هواپیماست؛ ولی وقتی که دوستانش را بیدار کرده، آن ها فقط به وی خندیده اند.

با این حال، یک خلبان به این روزنامه مالزیایی می گوید با توجه به اینکه در مسافت های طولانی مانند سفر رجا، هواپیما در ارتفاعی حدود 35 هزار پایی پرواز می کند، امکان اینکه کسی بتواند چیزی را در آب اقیانوس مشاهده کند، وجود ندارد. ولی رجا می گوید مطمئن است که هواپیما را دیده و در این باره دروغ هم نمی گوید. وی می گوید پس از پیاده شدن از هواپیما موضوع را با فرزند خود در میان گذاشته و تازه متوجه شده که در همان ساعت، هواپیمایی در آسمان ناپدید شده است.


منبع:

http://www.entekhab.ir

امتیاز دهی به مقالهنظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره ادعای جالب یک زن درباره هواپیمای مالزی نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: هواپیمای غول پیکر ، خطوط هوایی مالزی ، سقوط هواپیما ، مالزی ، اقیانوس هند ، زیارت خانه خدا ، مکه ، کوالالامپور