فارس ادز

داستان دنباله دار شش یخدانها - مریم برزویی

 یه داستان صوتی خاص 

(با خوانش خود نویسنده)

از اون داستانها که کلی ذهن تون رو درگیر میکنه
و روزها بهش فکر خواهید کرد

اگر علاقه مند به دریافت رایگان بخشی از داستان هستید از طریق فرم تماس با ما اطلاع رسانی نمایید. 

داستان دنباله دار شش یخدانها - مریم برزویی

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

افزایش قیمت حامل های انرژی، شوک به اقتصاد ایران

افزایش قیمت حامل های انرژی، شوک به اقتصاد ایران

ویرایش: 1393/1/3
نویسنده: f_ebrahimi
فرشاد مومنی، عضو هیات علمی دانشگاه علامه طباطبایی در گفت و گو با ویژنامه نوروز 92 روزنامه همشهری در رابطه با یک اقدام مثبت دولت یازدهم برای وارد نشدن شوک به اقتصاد توضیح داده است.
فرشاد مومنی در بخشی از گفت و گوی خود به عدم اجرای قانون بودجه سال 92 اشاره کرد و گفت: « به نظر می رسد آنچه کمک کرد روند گذشته با همان سرعت قبل ادامه پیدا نکند عدم اجرای تکلیف قانون بودجه به افزایش 38 درصدی قیمت حامل های انرژی بود.»

او ادامه داد: « مجلس در قانون بودجه 92 به دولت اجازه داده بود که نرخ حامل های انرژی را 38 درصد افزایش دهد. دولت قبل از انجام این تعهد خودداری کرد بنابراین اگر دولت جدید می خواست این تعهد را اجرا کند باید قیمت حامل ها را 76 درصد افزایش می داد.»

بر اساس گفته های عضو هیات علمی دانشگاه علامه طباطبایی این اقدام دولت یازدهم سبب شد شوک دیگری به اقتصاد ایران وارد نشود: « لذا سر با زدن دولت یازدهم از انجام این تعهد سبب شد که شوک دیگری به اقتصاد وارد نشود. »


منبع:

http://www.entekhab.ir

امتیاز دهی به مقالهنظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره افزایش قیمت حامل های انرژی، شوک به اقتصاد ایران نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: فرشاد مومنی ، دانشگاه علامه طباطبایی ، دولت یازدهم ، شوک به اقتصاد ، اجرای قانون بودجه سال 92 ، قیمت حامل های انرژی ، اقتصاد ایران