فارس ادز

داستان دنباله دار شش یخدانها - مریم برزویی

 یه داستان صوتی خاص 

(با خوانش خود نویسنده)

از اون داستانها که کلی ذهن تون رو درگیر میکنه
و روزها بهش فکر خواهید کرد

اگر علاقه مند به دریافت رایگان بخشی از داستان هستید از طریق فرم تماس با ما اطلاع رسانی نمایید. 

داستان دنباله دار شش یخدانها - مریم برزویی

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

عوارضی که نباید نادیده گرفت

عوارضی که نباید نادیده گرفت

ویرایش: 1393/1/3
نویسنده: f_ebrahimi
پزشکان به افراد توصیه می کنند تا در صورت نیاز از انجام آزمایش برای مقابله با انواع بیماری های دستگاه گوارش خودداری نکنند، زیرا یک آزمایش ساده می تواند مانع از بروز انواع بیماری ها در آینده بشود، به وسیله آنالیزی که پزشکان بر روی نتایج آن انجام خواهند داد.

یکی از بهترین و ساده ترین آزمایش ها در ارتباط با مشکلات معده، آزمایش تست تنفس است که موجب می شود تا فرد آگاهی از وضعیت دو فاکتور اصلی این بیماری در معده اش پیدا نماید.

گفتنی است پزشکان به افراد توصیه می کنند تا نسبت به علائمی مانند سوزش سرمعده خود حساس باشند و در صورت داشتن چنین علائمی یا از طریق آزمایش خون و یا انجام تست تنفس نسبت به اینکه آیا دچار بیماری میکروب هلیکو باکتر هستند یا نه آگاهی پیدا نمایند.

بررسی ها نشان می دهند، بیماری هلیکو باکتر در دراز مدت منجر به زخم معده و حتی سرطان معده می شود و شیوه کار این بیماری و نابود شدن آن در محیط اسیدی معده سبب آسیب بافت معده شده و نیز به دلیل اینکه این میکروب ها نیاز به تغذیه برای رشد دارند، بیشتر موادغذایی را که فرد می خورد را برای رشد خود استفاده نموده ودر نتیجه فرد با علائمی مانند کاهش وزن،‌ اشتهای شدید، خستگی، ریزش مو و رنگ پریدگی و بی حالی مواجه می گردد.

پزشکان توصیه می کنند: افراد حتی سالم با انجام تست تنفس از میزان وجود بیش ازحد این باکتری درمعده خود آگاهی پیدا نموده،‌ نسبت به درمان و مقابله با آن اقدام کنند.


منبع:

http://www.seemorgh.com

امتیاز دهی به مقالهنظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره عوارضی که نباید نادیده گرفت نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: دستگاه گوارش ، آنالیز ، پزشکان ، ساده ترین آزمایش ها ، مشکلات معده ، آزمایش تست تنفس ، سوزش سرمعده ، آزمایش خون