فارس ادز

داستان دنباله دار شش یخدانها - مریم برزویی

 یه داستان صوتی خاص 

(با خوانش خود نویسنده)

از اون داستانها که کلی ذهن تون رو درگیر میکنه
و روزها بهش فکر خواهید کرد

اگر علاقه مند به دریافت رایگان بخشی از داستان هستید از طریق فرم تماس با ما اطلاع رسانی نمایید. 

داستان دنباله دار شش یخدانها - مریم برزویی

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

|ذخایر خونی تهران| به مرز هشدار رسید/ درخواست انتقال خون از مردم

|ذخایر خونی تهران| به مرز هشدار رسید/ درخواست انتقال خون از مردم

ویرایش: 1393/1/8
نویسنده: f_ebrahimi
انتقال خون تهران با اعلام خبر کاهش شدید ذخایر خونی از مردم خواست تا برای اهدای خون به پایگاههای انتقال خون مراجعه کنند.

دکتر فاطمه نادعلی رییس انتقال خون استان تهران در گفتگو با باشگاه خبرنگاران گفت: میزان ذخایر خونی در روزهای پایانی سال 92 به مرز هشدار رسید و اکنون که در روزهای آغازین سال 93 هستیم و مردم مشغول مسافرت و دید و بازدید عید هستند میزان مراجعه برای اهدای خون نیز کاهش پیدا کرده و این مسئله ما را در تامین خون و فرآورده‌های خون مورد نیاز بیمارستان‌ها با مشکل روبه‌رو کرده است.

نادعلی تصریح کرد: انتقال خون تهران تامین کننده 30 درصد نیاز بیمارستانهاست و باید روزانه پاسخگوی نیاز بیش از 170 بیمارستان و مرکز درمانی باشد اما این روز‌ها تامین خون مورد نیاز بیمارستان‌ها به شدت با مشکل مواجه شده است و این در حالی است که نیاز به خون و فرآورده‌های خونی نیازی همیشگی است و بیماران همچنان برای درمان به بیمارستان‌ها مراجعه می‌کنند.

رییس انتقال خون تهران با بیان این مطالب گفت: از مردم شریف و نوعدوست کشور تقاضا داریم در این روزهای آغازین سال بیماران را نیز فراموش نکنند و برای اهدای خون به پایگاه‌ها مراجعه کنند چرا که ذخایر خونی خصوصا در شهر تهران به مرز هشدار رسیده است.

قابل ذکر است که آدرس مراکز فعال خون‌گیری در تهران بر روی سایت انتقال خون تهران به آدرس www. tehranbtc. ir قرار دارد و مردم شریف و نوعدوست کشور می‌توانند با ارائه اصل مدارک شناسایی (کارت ملی یا شناسنامه) با مراجعه به یکی از این پایگاه‌ها به این امر خداپسندانه اقدام کنند.


منبع:

http://www.entekhab.ir

امتیاز دهی به مقالهنظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره |ذخایر خونی تهران| به مرز هشدار رسید/ درخواست انتقال خون از مردم نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: انتقال خون تهران ، کاهش شدید ذخایر خونی ، اهدای خون ، پایگاههای انتقال خون ، فرآورده‌های خون ، تامین خون مورد نیاز بیمارستان‌ها ، سایت انتقال خون تهران