فارس ادز

داستان دنباله دار شش یخدانها - مریم برزویی

 یه داستان صوتی خاص 

(با خوانش خود نویسنده)

از اون داستانها که کلی ذهن تون رو درگیر میکنه
و روزها بهش فکر خواهید کرد

اگر علاقه مند به دریافت رایگان بخشی از داستان هستید اینجا کلیک کنید. 

داستان دنباله دار شش یخدانها - مریم برزویی

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ثروتمند ترین دختر جوان ایرانی کیست؟

ثروتمند ترین دختر جوان ایرانی کیست؟

ویرایش: 1393/1/10
نویسنده: f_ebrahimi
در این عکس یک دختر ایرانی را می‌بینید که زیر 30 سی سال سن دارد اما بالغ بر چند میلیارد تومان ثروت دارد و یکی از ثروتمندان جوان به حساب می‌آید.

به گزارش انتخاب به نقل از باشگاه خبرنگاران، این فرد ثریا دارابی است که در دنیای اینترنت چهره‌ای شناخته شده به حساب می‌آید. آخرین ابتکار او سایتی به نام zady است که هنوز فعالیتش را آغاز نکرده اما درآمدی 3/1 میلیون دلاری از مرکز آموزش ملی آمریکا داشته است.
ثریا دارابی پیش از این با راه‌انداختن سایت foodspotting مشهور شد و ثروت بسیاری به دست آورد. در این سایت کاربران می‌توانند، عکس‌ها غذاهای جالب و خوشمزه‌ای را که هر روز می‌خورند، به اشتراک بگذارند.
این سایت شاید برای خیلی‌ها حکم وقت‌گذرانی را داشته باشد ولی برای پایه‌گذار آن، سودی سه میلیون دلاری داشته است.حال حساب کنید در آمد ماهیانه این دختر به پول ایران چقدر می‌شود.


منبع:

http://www.entekhab.ir

امتیاز دهی به مقالهنظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره ثروتمند ترین دختر جوان ایرانی کیست؟ نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: دختر ایرانی ، ثروت ، ثروتمندان جوان ، ثریا دارابی ، دنیای اینترنت ، سایتی به نام zady ، غذاهای جالب و خوشمزه‌ ، در آمد ماهیانه