فارس ادز

داستان دنباله دار شش یخدانها - مریم برزویی

 یه داستان صوتی خاص 

(با خوانش خود نویسنده)

از اون داستانها که کلی ذهن تون رو درگیر میکنه
و روزها بهش فکر خواهید کرد

اگر علاقه مند به دریافت رایگان بخشی از داستان هستید از طریق فرم تماس با ما اطلاع رسانی نمایید. 

داستان دنباله دار شش یخدانها - مریم برزویی

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

روش جدید دلالان اعضای بدن!

روش جدید دلالان اعضای بدن!

ویرایش: 1393/1/18
نویسنده: f_ebrahimi
دلالان اعضای بدن با رسم جدولی بر دیوار یکی از خیابان‌های پرتردد بیماران کلیوی به شیوه خود به ساماندهی بازار خرید و فروش کلیه اقدام کرده‌اند!.

به گزارش ایسنا، بر یکی از دیوارهای خیابانی که انجمن حمایت از بیماران کلیوی در آن قرار دارد، جدولی کشیده شده است که در آن ستون‌هایی برای یادداشت اسامی و شماره تماس افراد متقاضی فروش کلیه وجود دارد.

عناوین این جدول شامل اطلاعات نام خانوادگی، گروه خونی و شماره تماس افراد متقاضی در محل خیابان فرهنگ حسینی ترسیم شده است. این خیابان محل تردد بسیاری از بیماران نیازمند پیوند کلیه است که به انجمن واقع در آن مراجعه می‌کنند، به همین علت از سال ها قبل دیوارهای این خیابان به محلی برای نوشتن آگهی های اهداکنندگان کلیه تبدیل شده است.

داریوش آرمان، روابط عمومی انجمن حمایت از بیماران کلیوی در این رابطه به ایسنا گفت: این اقدام به هیچ عنوان مربوط به انجمن نمی‌شود و انجمن حمایت از بیماران کلیوی هر گونه رفتار سودجویانه برای اهدای کلیه را رد می‌کند.

در عین حال مصطفی قاسمی، رئیس انجمن حمایت از بیماران کلیوی نیز با اشاره به محدودیت‌های و شروط فروش کلیه افراد زنده برخی از این شروط را اینگونه بیان می‌کند: فرد اهداکننده نباید بیمار کلیوی در خانواده داشته باشد و یا اینکه رضایت از خانواده و در صورت تاهل رضایت از طرف همسر وی اثبات شده باشد.

این جدول در حالی بر دیوار این خیابان پرتردد بیماران کلیوی نقش بسته که از مسئولان وزارت بهداشت و انجمن و حتی شهرداری منطقه انتظار می‌رود با تقویت نظارت خود از جولان دلالان اعضای بدن جلوگیری کنند و این گونه تبلیغات دیواری از چشم آنها دور نماند.


منبع:

http://www.entekhab.ir

امتیاز دهی به مقالهنظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره روش جدید دلالان اعضای بدن! نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: دلالان اعضای بدن ، بیماران کلیوی ، بازار خرید و فروش کلیه ، انجمن حمایت از بیماران کلیوی ، افراد متقاضی فروش کلیه ، خیابان فرهنگ حسینی ، پیوند کلیه