فارس ادز

داستان دنباله دار شش یخدانها - مریم برزویی

 یه داستان صوتی خاص 

(با خوانش خود نویسنده)

از اون داستانها که کلی ذهن تون رو درگیر میکنه
و روزها بهش فکر خواهید کرد

اگر علاقه مند به دریافت رایگان بخشی از داستان هستید از طریق فرم تماس با ما اطلاع رسانی نمایید. 

داستان دنباله دار شش یخدانها - مریم برزویی

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

گزارشي از رقم هاي سرسام آور سفر به برزيل/ دو هفته، 50 ميليون تومان!

گزارشي از رقم هاي سرسام آور سفر به برزيل/ دو هفته، 50 ميليون تومان!

ویرایش: 1393/1/23
نویسنده: f_ebrahimi
خبرآنلاين: زمان زيادي تا آغاز رقابت هاي جام جهاني نمانده است و طرفداران علاقمند ايراني، در پي يافتن ارزان ترين تورها براي سفر به يکي از دور دست ترين کشورهاي دنيا هستند.

برزيل ميزبان جام جهاني که نزديک به 117 هزار کيلومتر با ايران فاصله دارد، يکي از گرانترين جام جهاني را حداقل براي ايران برگزاري مي کند. در گرانترين فصل سال تورهاي سفر به برزيل فعال است و حتي در ايام نوروز، مسافران وسوسه مي شوند تا به اين کشور سفر کنند. گرانترين آگهي ديده شده تا پيش از آگهي هاي جام جهاني، 5 ميليون و 500 هزار تومان بوده است. در اين تور 9 روزه، مسافران در سه شهر و در هتل هاي 5 ستاره اقامت مي کردند ولی حالا....

قيمت هاي ارايه شده از سوي آژانس هاي مسافرتي زمين تا آسمان با اين رقم متفاوت است. اگر نوروز سال گذشته ايراني ها مي توانستند با 5 ميليون و 500 هزار تومان به برزيل سفر کنند حالا بايد سفر بالاي 20، 30، 40 و حتي 50 ميليون تومان داشته باشند! رقم ها بسيار درشت است و احتمالا خيلي از طرفداران ايراني که تصميم داشتند به برزيل بروند و بازي هاي ايران را از نزديک تماشا کنند منصرف شده اند.

پس از بررسي ها مشخص شد يکي از ارزان ترين تورها براي سفر به برزيل، مربوط به آژانسي است که 29 ميليون و 300 هزار تومان براي اتاق دو تخته دريافت مي کند. هتلي که در اختيار طرفداران قرار مي گيرد سه ستاره است و در لابلاي خدمات ارايه شده هم خبري از بليت بازي نيست! يعني آژانس فوق تنها به خاطر سفر به برزيل و اسکان دادن هواداران در هتل سه ستاره براي 12 شب 29 ميليون و 300 هزار تومان از هر نفر دريافت مي کند!

اما آژانسي ديگر براي اقامت 11 روزه به ازاي هر نفر 35 ميليون تومان مي گيرد! محل اقامت مسافران هم در شهرهاي کوريتيبا، بلوهوريزونته و سالوادور هتل 4 ستاره است. اين آژانس علاوه بر حمل و نقل و اسکان، بليت سه بازي ايران در برزيل را هم در اختيار طرفداران قرار مي دهد. اما آژانسي ديگر براي 14 روز اقامت ايراني ها در برزيل و در هتل 5 ستاره 50 ميليون تومان دريافت مي کند. همين آژانس براي هتل سه ستاره از مسافرانش 32 ميليون تومان دريافت مي کند و بليت بازي را هم در اختيار ايراني ها قرار مي دهد.

بعضي از آژانس ها براي اينکه بتوانند پکيج هاي ارزان ترين در اختيار طرفداران قرار دهد روزها را کاهش داده اند. يکي از اين تورها براي سفر 6 روزه در هتل 4 ستاره و در اختيار دادن بليت بازي ايران و آرژانتين 13 ميليون و 500 هزار تومان از طرفدارن طلب کرده است. جالب اينجاست که آژانس فوق اعلام کرده پول بليت رفت و برگشت به برزيل جداگانه احتساب مي شود و هواداران موظف هستند 300 دلار هم به عنوان حق کميسيون به آژانس پرداخت کنند!


منبع:

http://www.entekhab.ir

امتیاز دهی به مقالهنظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره گزارشي از رقم هاي سرسام آور سفر به برزيل/ دو هفته، 50 ميليون تومان! نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: رقابت هاي جام جهاني ، ارزان ترين تورها ، دور دست ترين کشورهاي دنيا ، برزيل ، ميزبان جام جهاني ، گرانترين جام جهاني ، تورهاي سفر ، ايام نوروز