فارس ادز

داستان دنباله دار شش یخدانها - مریم برزویی

 یه داستان صوتی خاص 

(با خوانش خود نویسنده)

از اون داستانها که کلی ذهن تون رو درگیر میکنه
و روزها بهش فکر خواهید کرد

اگر علاقه مند به دریافت رایگان بخشی از داستان هستید از طریق فرم تماس با ما اطلاع رسانی نمایید. 

داستان دنباله دار شش یخدانها - مریم برزویی

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

خانه‌های متری 500 هزار تومانی در تهران!

خانه‌های متری 500 هزار تومانی در تهران!

ویرایش: 1393/1/28
نویسنده: f_ebrahimi
بین کمترین و بیشترین قیمت برای خرید خانه در تهران 21 میلیون تومان فاصله وجود دارد.

به گزارش ایسنا، بنابر آنچه که آمار و ارقام مرکز آمار ایران عنوان می کند تا پاییز سال گذشته متوسط قیمت فروش هر متر زیربنای مسکونی در شهر تهران حدود سه میلیون و 900 هزار تومان بوده است.

این در حالی است که متوسط قیمت فروش هر متر خانه در پاییز سال گذشته نسبت به تابستان 3.6 درصد کاهش و نسبت به فصل مشابه سال قبل 19 درصد افزایش یافته است.

در عین حال تعداد معاملات فروش خانه از طریق زیربنای مسکونی از طریق بنگاه‌های معاملات ملکی در تهران افزایش یافته به طوری که نسبت به تابستان 13.2 درصد و نسبت به پاییز سال گذشته 21.3 درصد رشد داشته است.

اما در میان مناطق 22 گانه شهرداری تهران بیش ترین متوسط قیمت فروش هر متر خانه در حدود هشت میلیون تومان در منطقه یک و کمترین متوسط قیمت فروش هر متر یک میلیون و 900 هزار تومان در منطقه 18 بوده است.

همچنین بررسی کمترین و بیشترین قیمت خرید هر متر خانه در تهران بیانگر آن است که حداقل قیمت هر متر خانه در تهران متری 526 هزار تومان واقع در منطقه 15 شهرداری معامله شده است.

اما گران ترین قیمت برای هر متر خانه 21 میلیون و 650 هزار تومان در منطقه دو بوده است.

بنابراین گزارش از کل معاملات انجام شده برای فروش هر متر زیربنای مسکونی در مناطق 22 گانه شهرداری تهران منطقه پنج با 10.4 درصد دارای بیش ترین سهم و منطقه 22 با 0.8 درصد دارای کمترین سهم بوده است.


منبع:

http://www.entekhab.ir

امتیاز دهی به مقالهنظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره خانه‌های متری 500 هزار تومانی در تهران! نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: قیمت خرید خانه ، تهران ، مرکز آمار ایران ، زیربنای مسکونی ، قیمت فروش هر متر خانه ، معاملات فروش خانه ، بنگاه‌های معاملات ملکی