فارس ادز

داستان دنباله دار شش یخدانها - مریم برزویی

 یه داستان صوتی خاص 

(با خوانش خود نویسنده)

از اون داستانها که کلی ذهن تون رو درگیر میکنه
و روزها بهش فکر خواهید کرد

اگر علاقه مند به دریافت رایگان بخشی از داستان هستید از طریق فرم تماس با ما اطلاع رسانی نمایید. 

داستان دنباله دار شش یخدانها - مریم برزویی

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

دوقلوهای جسور دزد را فراری دادند

دوقلوهای جسور دزد را فراری دادند

ویرایش: 1393/2/1
نویسنده: f_ebrahimi
دوقلوهای هفت ساله «سن آنتونیو» دزد اتومبیل پدرشان را با مشت و لگد مجبور به فرار کردند.

به گزارش ایران، این دوقلوهای زیرک زمان دزدی ماشین کنار برادر یکساله‌شان در صندلی عقب نشسته بودند و پدر و مادرشان برای آوردن وسایل داخل خانه رفته بودند. در همین لحظه یکی از مردان همسایه که شناخت خوبی از خانواده داشت با دیدن درهای باز اتومبیل وسوسه شد و در یک حرکت سریع پشت فرمان نشست و از محل دور شد.

این مرد که تا آن لحظه متوجه حضور بچه‌ها در صندلی عقب نشده بود ناگهان یک مشت محکم به سرش خورد. دزد بیچاره هنگام رانندگی حتی فرصت عکس‌العمل هم نداشت چون هر دو پسربچه با مشت و لگد و حتی با مار پلاستیکی‌شان مدام به سر و صورت او می‌زدند. این دزد آشنا آنقدر کتک خورد که ترجیح داد قید ماشین را بزند و فرار کند.

دوقلوها که چند کیلومتر از خانه دور شده بودند به توصیه مادر و پدرشان با هیچ غریبه‌ای حرف نمی‌زدند و با این‌که مردم با مهربانی از آن‌ها آدرس خانه‌شان را می‌پرسیدند لب به سخن باز نمی‌کردند. این سکوت ادامه داشت تا این‌که دختربچه همسن و سال خودشان از مغازه‌ آن سوی خیابان بیرون آمد، دوقلوها که احساس کردند به او می‌توانند اطمینان کنند پیشش رفتند و ماجرا را تعریف کردند.

از آن سو پدر و مادر که نگران بچه‌های‌شان بودند گزارش ناپدیدشدن آن‌ها را به پلیس دادند تا این‌که چند ساعت بعد خانواده دختر کوچولو همراه مأموران، بچه‌ها را صحیح و سلامت به خانه رساندند. مأموران در جست‌وجوی دزد فراری هستند.


منبع:

http://www.entekhab.ir

امتیاز دهی به مقالهنظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره دوقلوهای جسور دزد را فراری دادند نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: دوقلوهای هفت ساله ، «سن آنتونیو» ، دزد اتومبیل ، دزدی ماشین ، وسایل داخل خانه ، مردان همسایه ، صندلی عقب